Головна    Новини

"Арсенал" - "Відзев" Польща - 1:5

АРСЕНАЛ - ВІДЗЕВ Польща - 1:5 (0:3)

У останньому перед поверненням до Києва тренувальному матчі в Анталії «каноніри» поступилися польському «Відзеву» - 1:5. Поляки, які до цього програли три підряд товариських матчу, каменя на камені не залишили на команді Олександра Заварова.
Вже на 17-й хвилині поляки вели в рахунку 2:0. Третій м'яч українці пропустили на останній хвилині першого тайму. В перерві
наставник «Відзева» провів ряд замін, випустивши дублерів, але навіть це не врятувало «канонірів».

Підопічні Заварова пропустили ще два м'ячі в другій половині, забивши всього лише один.

Вболівальники столичного клубу вважають, що тренер або хотів спробувати нову схему гри, або стались певні зміни в складі в зв'язку з травмою Закарлюки (фан-сектор бажає йому якнайшвидшого одуження), тому робити негативні висновки зарано,тим більше "каноніри" демонструють стабільну гру у "товарняках" в міжсезоння.