Головна    Новини

                                                                      "Арсенал" знову не продадуть


Київська мерія знову невдало спробувала позбавитися непотрібного їй клубу. Як і минулого разу, ніхто навіть не подав заявку на участь в торгах. Це і недивно, адже стартова ціна залишилася колишньою – 770 тисяч гривень.
Але не дивлячись на все, команда звідкись знаходить гроші на підготовку до сезону... І Омельченко, з чуток, до цього не має ніякого відношення.

У кінці грудня провалився другий аукціон – ніхто не схотів навіть торгуватися. Клуб не ліквідовували, але його фінансування з 2007 року в міському бюджеті не передбачалося. "Арсеналу" дали ще один шанс...

– Третього аукціону не буде унаслідок відсутності охочих, – сказали "Газеті..." в Українській товарній біржі, де повинні було відбутися торги. – П'ятниця була останнім днем, коли ще приймалися заявки, але ніхто їх так і не подав.

Тепер клуб знову опинився в "підвішеному" положенні. Втім, про зняття "Арсеналу" з чемпіонату мови не йде.

– Це може трапитися лише за умови, що сам клуб не підтвердить свою участь у весняній частині першості, – прокоментував "Газеті..." виконавчий директор ПФЛ Анатолій Попів. – Або клуб не зможе забезпечити участь в змаганнях, не виконавши контрактних зобов'язань перед тренерами і гравцями. Але через несплату суддівського внеску у розмірі $17 тисяч "Арсенал" ніхто не "вижене" з чемпіонату. Так він і апріорі не може не виплатити, оскільки це десь місячна зарплата одного футболіста. Інша справа, що їм потрібно орендувати поле.

Зараз команда після двох проведених зборів збирається на третій, завершальний. На які засоби планує існувати "Арсенал", в клубі відмовилися відповісти:

Поки це питання не обговорюється, а тим більше в пресі, – сказав генеральний директор клубу Євгенії Киржнер. – Команда готова до чемпіонату, сплатила в ПФЛ членські внески і провела збори. Що буде потім – покрито мороком і туманом.

За неофіційною інформацією, київська мерія все-таки продовжує фінансування "Арсеналу", але тільки в мінімально необхідному розмірі. Так, кошти вже виділили на перший квартал, а ось що далі – невідомо. У будь-якому випадку, мерія не має права повністю припиняти фінансування. Таким чином, "Арсенал", швидше за все, до кінця сезону дограє...

"Газета по-киевски"

                                                                           

Головна    Новини