Головна    Новини

Київські "каноніри" поступилися Словану

 

 Безвигришна серія "Арсеналу" досягла п'яти матчів

 Свій другий збір в Туреччині "каноніри" почали з місця в кар'єр -- на другий день після прильоту в Анталью підопічні Олександра Заварова провели контрольний поєдинок із словацьким клубом "Слован" (Братислава). Українська команда програла -- 1:2. Гол у складі "Арсеналу" на 65-й хвилині забив Сергій Закарлюка.

 

"Каноніри", які не можуть добитися перемоги вже впродовж п'яти контрольних матчів, виступали в такому складі: Деонас, Беньо, Литовченко, Шандрук, Ільніцкий, Брглес (Герасимюк), Піріч (Кицута), Мізін (Федецкий), Бредун, Періч, Закарлюка. Слід помітити, що новачки команди вийшли на заміну тільки в другому таймі.

 

У умовах дощової турецької погоди "Арсенал" готується до сезону в режимі триразових тренувань. На день пізніше в розташування "канонірів" прибув форвард донецького "Шахтаря-2" Євгенії Селезнев. Тренерський штаб киян чекає прибуття в Анталію видужування Лашу Джакобія і збірки Олександра Батальського.

 

У найближчі десять днів команда планує зіграти ще чотири спаринги -- 7 лютого з корейським клубом "Погун", 11-го -- з польським "Гурником", 13-го з плоцкой "Віслою", а 17 лютого дружина Заварова помірятись силами з російською "Аланією" з Владикавказа.

 

Газета "Команда"

Головна    Новини