Головна    Новини

                                                  Швейцарці врятують "Арсенал"?

Футбольним клубом зацікавилася швейцарська газова компанія

 

 

      Вчора фан-клуб футбольного клубу пікетував мерію, після чого відбулася зустріч представників швейцарської компанії і ГУ фізкультури і спорту., як завжди, йшлося про продаж 80% акцій "Арсеналу".

 

 

Уболівальників біля стін київської адміністрації зібралися чоловік 50. Вони розстелили двадцятиметрове полотно з гербом клубу, всілися посередині круга на хвилину мовчання. Приготували плакат – "Для вас це лише футбол – для нас життя" і крейдою намалювали герб фан-клубу на крещатицькій плитці. Скандували кричалки, показово голосно аплодували діям київської влади по відношенню до комунальних спортивних клубів столиці.

 

– Хочемо показати, що клуб комусь потрібен. Якби провели нормальну рекламну кампанію, то і покупці на аукціон би знайшлися, – говорить фан Микола.

 

За словами одного з організаторів Олександра Шевченка, є якісь одеські бізнесмени, які хочуть придбати клуб. Тільки не 80% акцій клубу, а все 100%. Нагадаємо, що борги клубу оцінюються в 11 млн. грн. На превеликий подив пікет не залишився непоміченим. До уболівальників підійшов Петро Буркацкий – начальник ГУ фізкультури і спорту.

 

– Для бюджету міста 55 млн. грн в рік на футбольний клуб – це дуже багато. Поки потенційні покупці не горять бажанням придбати 80% акцій. Сьогодні (вчора. – Авт.) пройде зустріч з однією швейцарською компанією, яка виявила бажання придбати "Арсенал", – сказав Петро Васильович.

 

Петро Буркацкий запросив "Газету..." і представника фан-клубу бути присутніми на зустрічі. Але швейцарська сторона, виявилося, проти розголошування подробиць переговорів. І просила не указувати назву компанії.

 

Відомо, що після першої зустрічі сторони домовилися продовжити переговори 12 березня. В прес-службі "Арсеналу" повідомили, що наступна акція уболівальників готується на 15 березня, коли пройде сесія Київради. Саме депутати можуть вирішити подальшу долю футбольного клубу.

 

Газета по - київськи