ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК

12 Чемпіонат України, 11 тур. Арсенал 0:3 Дніпро

29 вересня 2002, 17:30. Київ. НСК "Олімпійський". 7 000 глядачів.

Арсенал: 1-Кернозенко /5,5/, 2-Білозор /5/, 4-Островський /6/, 5-Першин /5,5/, 3-Чернов /5/ (7-Гусєв /5/, 46), 16-Бондаренко /5,5/, 18-Карабкін /5,5/ (15-Наконечний, 46 /5,5/), 8-Коновалов (К) /5,5/, 9-Іванов /5/, 10-Полтавець /6,5/, 11-Апхазава /5/ (13-Ковальчик, 77) (у дужках мої оцінки)
ТРЕНЕР: В'ячеслав ГРОЗНИЙ

Дніпро: Медін, Поклонський, Мороз, Матюхін, Єзерський, Михайленко, Максим'юк (3адорожний, 81), Назаренко (Грицай, 83), Ротань, Венглинський (Кріпак, 88), Костишин
ТРЕНЕР: Євген КУЧЕРЕВСЬКИЙ

СУДДЯ: А.Горностаєв (Полтава)

Голи: 0:1 Венглинський (35), 0:2 Михайленко (45), 0:3 Назаренко (55)
Жовті картки: Першин (23), Поклонський (49), Михайленко (61), Назаренко (68)

Так скінчилася наша переможна серія. Спроба зіграти з "Дніпром" у відкритий футбол призвела до великої поразки.

І цього разу "Арсенал" грав трьома захисниками, а Чернов був висунутий вперед. Карабкін (після перерви Наконечний) і Іванов діяли на флангах. Попереду бігав один Шалва, а обидва африканці лишилися в запасі.

Уже перші хвилини гри показали, що нашим буде дуже непросто. Дніпряни чітко діяли в захисті, а за першої ж нагоди надсилали м'яча вперед, де напоготові були Венглинський та знайомий нам Руслан Костишин. Однак близько 10-ї хвилини наші мали перші моменти. Спочатку з кута штрафного майданчика сильно бив Полтавець — Медін відбив, а після кутового Коновалов бив головою — трохи невлучно.

А згодом дніпряни все частіше робили небезпечні проходи. Кілька разів рятував Островський. Наш білорус устигав в останній момент вибити м'яча з-під ніг швидких форвардів. Була непогана атака і в "Арсеналу", коли Полтавець знайшов Апхазаву у штрафному. Шалву ніхто не опікав, та йому не вдалося обробити м'яча. На жаль, більше такої нагоди у нас у матчі не буде... А за деякий час Чернов помиляється в центрі поля, захисник в один дотик відправляє м'яча в передню лінію, і Венглинський на шаленій швидкості пролітає між Білозором і Першиним. Підходить до воріт і б'є повз Керна. 0:1 :-(

Гості знову небезпечно атакують, по флангах проходять Ротань і Максим'юк. Незадовго до кінця тайму Михайленко отримує м'яча, входить до штрафного, б'є в дальній кут — і Чернов, що саме встиг повернутися (краще б не встигав!), змінює траєкторію удару. М'яч у ближньому куті, й Кернозенко нічого не може зробити. Тож на перерву арсенальці пішли, програючи 0:2.

Початок другого тайму був порівняно спокійним. А на 55 хв. наші сфолили біля штрафного. Удар Назаренка з "точки Коновалова" — третій гол :-( Мабуть, завинила стінка: гравці, що прикривали лівий кут, не встигли вистрибнути.

Не можна сказати, що за рахунку 0:3 наші опустили руки. Вони й надалі боролися по всьому полю (найпомітнішим був "скривджений", за словами Є.М.Кучеревського, Полтавець), та дійти до воріт і створити щось небезпечне не могли. Замість Шалви вийшов Ковальчик; він добре проривався флангом, та погано пасував. На останніх хвилинах мав нагоду забити Полтавець, та пробив трохи не в ціль.

Отже, до першого місця в таблиці "Арсенал" зараз не готовий, і посідає третє. Життя триває: подивимось, що буде в Харкові, а потім чемпіонат візьме тритижневу паузу.

Тримайтеся!
Donkey Hot

ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК