12 Чемпіонат України, 9 тур. Арсенал 2:0 Металург Маріуполь

13 вересня 2002, 18:30. Київ. НСК "Олімпійський". ~5000 глядачів. 11 градусів.

Арсенал: 1-Кернозенко, 2-Островський, 3-Чернов, 5-Першин, 4-Ібанда (16-Бондаренко, 55), 15-Наконечний (18-Карабкін, 29), 7-Гусєв, 9-Іванов, 10-Полтавець (К), 14-Окодува (13-Ковальчик, 63), 11-Апхазава

Металург: Шуховцев, Дірявка (Гунчак, 46), Анікеєв, Русанівський, Рикун, Краснопьоров, Міклашевич (Єсин, 59), Санжар, Поліщук (Килинкевич, 65), Молокуцко, Бабич

СУДДЯ: В.Онуфер (Ужгород)

Голи: 1:0 Полтавець (37), 2:0 Бондаренко (90)
На 80-й хвилині Апхазава не реалізував пенальті
Жовті картки: Рикун (17), Ібанда (50), Іванов (66), Бондаренко (69), Бабич (71)

Матч почався не дуже швидким темпом! Металург навіть перші 10-15 хвилин атакував більше, ніж київська команда. Але зараз клас гравців ММ та АК, хоч не дуже різниться, але коли атакує Маріуполь, Арсенал тримається добре, коли навпаки, то відчувалася якась боязнь з боку гравців команди Миколи Павлова!

Хочеться сказати, що на цій грі у Фан-Секторі АК було багато людей, чоловік з 30-40, які кричали так, що ті, хто приїхали з Маріуполя (вболівальники) не знали, що їм робити, коли їх не чутно!!!

Але про гру... Перший тайм запам'ятався тільки 2-ма моментами, біля воріт ММ та АК по одному. Найкращим гравцем першого й другого таймів був Валентин Полтавець. Він як капітан сьогоднішнього матчу був дуже активний і встигав за всіма подіями на полі. Перший тайм був не дуже цікавим на події. Але одна з атак "Арсеналу" закінчилася голом на 37-ій хвилині! Святкував Полтавець!!! Отож 1-0, на стадіоні стало тепло...

Другий тайм розпочався через 15 хвилин перерви. Гості спробували поатакувати, але нічого путнього в них не виходило. З хвилини так 60-тої київські хлопці почали дуже багато атакувати й бити по воротах.

Далі події відбувалися так:

Хвилина 75 – на табло не висвітлюється час, який потім починає бігти дуже швидко (переводили годинника!)

Хвилина 80 – атака "Арсеналу", збивають Полтавця... Пенальті...

Апхазава розгоняється... Б'є... і...... м'яч пролітає рядом зі штангою!

Рахунок на табло 1-0.

Хвилина 82-89 – Металург атакує дуже небезпечно. Одна з атак могла увінчатися голом!

Але Арсенал вистояв.

Хвилина 90-93 – матч іде до свого закінчення... Але з м'ячем Володимир Бондаренко...

91 хвилина-ГОЛ!!!!!! Але не просто ГОЛ, а ГОЛ-красень, прямісінько у дев'ятку воріт Ігоря Шуховцева!

Закінчення матчу: Арсенал провів ще одну атаку, яка була досить-таки небезпечною, але успіхом не увінчалась. Отож висновки:

1. Рахунок 2-0 :)