7 квітня 2003, 16:30. Київ. НСК "Олімпійський". 700 глядачів. 3 градуси.

Незабитий пенальті: Коновалов (64, повз ворота)

Арсенал: 1-Кернозенко, 2-Омелянчук, 4-Островський, 5-Першин, 14-Окодува, 9-Іванов, 15-Гусєв, 24-Кардаш (7-Ковальчик, 46), 8-Коновалов (К), 30-Саркісян, 11-Апхазава

Металіст: 1-Горяїнов, 2-Санін, 3-Пец, 4-Березовчук, 5-Осадчий, 6-Богатир, 7-Кучер, 8-Сухомлинов (13-Кисельов, 67), 9-Шопін (18-Гольдін, 46), 10-Пушкуца (17-Кравченко, 73), 11-Чуйченко
ТРЕНЕР: Валентин КРЯЧКО

СУДДІ: О.Зубарєв (Слов'янськ), О.Журба, О.Кравченко (обидва — Донецьк)
Жовті картки: Шопін (32), Березовчук (35), Гольдін (57)
Червона картка: Гольдін (58)

Невеселе видовище являв собою Олімпійський стадіон у цей понеділок. Під бадьору музику нечисленні глядачі щулилися від холоду на своїх місцях, очікуючи початку гри. Двома секторами правіше від нас розташувалися харківські "патріоти". На секторі зліва лежало величезне пано з емблемою клубу. Вітер раз-по-раз зсував його з місця, і "обслуговуючий персонал" на чолі з нашим Dj Тошею мусив наводити лад. На протилежній від нас — центральній трибуні — більшість глядачів розташувалися у верхніх рядах, під козирком верхнього ярусу. Навіть київського мера на матчі не було...

Орієнтовне розташування гравців Арсеналу на поліУ цьому матчі за "Арсенал" дебютував Альберт Саркісян. І він став одним із найпомітніших в організації атак. Взагалі, півзахист був насичений, а на вістрі грав один Апхазава. Через перебір карток на полі не було Чернова, тому Омелянчук посів позицію в захисті.

Альберт СаркісянПерший тайм починався, як звичайно, неквапно. Пару ударів завдав Коновалов — воротар був на місці. На 13 хвилині стався серйозний випад "Металіста". Пушкуца отримав м'яча у штрафному й добре пробив — нас урятувала штанга. Потім на хорошу позицію вийшов Апхазава, завдав удару, але воротар харків'ян зумів його парирувати. А на 21 хвилині Коновалов виконував штрафний зі своєї улюбленої точки (20 метрів, майже по центру) — удар відбила "стінка". Надалі наші пробивали ще багато штрафних, але на жаль, кожного разу щось перешкоджало влучному удару.

На 40-й хвилині гри когось із форвардів гостей виводили сам-на-сам із Кернозенком. Наш воротар зіграв чітко: вчасно вийшов за межі штрафного і вправно зіграв корпусом і ногами. Ще одна прикрість могла трапитися на останній хвилині тайму. Біля наших воріт розіграли кутовий, Пец бив із досить малої відстані — на щастя, вище.

Вилучення Гольдіна (ліворуч від арбітра)У другому таймі "Арсеналові" сприяв вітер. Було достатньо штрафних, кутових, гострих моментів "з гри", але забити ніяк не вдавалося. Нас порадував харків'янин Гольдін. Цей гравець, з'явившися на полі у перерві, двічі грубо сфолив на правому фланзі протягом хвилини. Він дістав два "гірчичники" — і "Арсенал" у більшості, більш як за півгодини до кінця матчу. Після цього тиск господарів став іще більш інтенсивним, почастішали кутові. На 63 хвилині Апхазава зіграв на Саркісяна, тому не дали пробити — кутовий. Подача, вірменин знову з м'ячем у штрафному майданчику, і гості на ньому фолять. Пенальті! На відміну від львівського матчу, Коновалов був на полі, й ми одразу почали скандувати його прізвище.

Але за хвилину вже шкодуємо про це. Від удару капітана м'яч пішов кудись правіше від воріт...

Знову штрафний (стінка відбила), знову серія кутових. Гості роблять заміни, збиваючи темп гри. Після деякого затишшя нові атаки "Арсеналу", але завершення бракує. Але на 85 хвилині — кутовий з правого флангу, і Апхазава з другої спроби заштовхує м'яча в сітку. Нарешті!! Не буде другої нульової нічиєї, і команда знову повернеться на третє місце. Це було дуже приємно :-)

Вже за хвилину на дуже неприємній позиції опинився нападник "Металіста", але удар "ножицями" вийшов дуже невдалим. А Шалва Апхазава міг забити знову. На 91 хвилині він отримав зручний пас від Іванова, пробив — штанга.

Отже, ми треті в таблиці, але щоб тут закріпитися, потрібно... Щоб не наврочити, скажу лаконічно: найближчої суботи — дуже важлива гостьова зустріч із "Дніпром"!

Усіх із перемогою!
Donkey Hot

В'ячеслав Грозний:
"Металіст" — одна з найкращих команд за підбором м'яча. 50-70% м'ячів, за які команда бореться, вони виграють. Першим таймом я задоволений, другим ні. У другій половині ми випустили швидкого Мацея Ковальчика. Прикро, що Коновалов не забив пенальті — на тренуваннях він завжди влучає. Я радий, що ми виграли. Гра стала для нас уроком. Бажаю успіхів своєму колезі, він має хорошу команду.