12 Чемпіонат України, 1 тур. Арсенал 0:0 Шахтар

7 липня 2002, 18:30. Київ. НСК "Олімпійський". ~15 000 глядачів. 28 градусів

Арсенал: 1-Кернозенко /6,5/, 2-Білозор /6/, 3-Чернов /6/, 4-Ібанда /6/, 5-Першин /5,5/, 6-Клименко /5,5/, 14-Окодува /7/ (15-Наконечний, 69), 8-Коновалов (К) /6/ (11-Ковальчик, 69), 9-Іванов /6,5/, 10-Полтавець /7/ (7-Костюк, 79), 17-Богатирьов /6,5/ (у дужках мої оцінки)
ТРЕНЕР: В'ячеслав ГРОЗНИЙ

Шахтар: 16-Ковалевський, 22-Окоронкво, 13-Ассан, 4-Тимощук (К), 25-Конюшенко, 6-Родріґес, 17-Аґахова (20-Бєлик, 72), 18-Левандовський (8-Бахарєв, 60), 9-Зубов, 19-Гай (Бредун, 78), 11-Воробей
ТРЕНЕР: Невіо СКАЛА

СУДДІ: Шандор, Бриндза, Зань (усі – Львів)
Жовті картки: Окоронкво (13), Тимощук (26), Левандовський (43), Богатирьов (60), Чернов (89), Родріґес (95), Костюк (95)

Отже, відбулося: маємо цілком нову команду. Можна сказати, що навесні під новою назвою виступав той самий ЦСКА, і тільки зараз з'явився давно обіцяний "Арсенал". Із гравців минулорічної основи на поле вийшли лише Кернозенко й Білозор, а також Клименко, що раніше виходив переважно на заміни.

А з новачків найпомітнішими були Валентин Полтавець, який чомусь перестав бути потрібним "Дніпрові", та нігерієць Еммануель Окодува з "Ворскли". Більшість наших атак проходили за їх участю, і не дивно, що вони стали улюбленцями доволі численної публіки. Треба зазначити, що незважаючи на літній період і небезкоштовні квитки, "Арсенал" мав солідну підтримку (ги-ги, так би й у наступному матчі на стадіоні "Динамо"!!)

На початку гри наші мали ігрову перевагу: добре тримали м'яч і вдало доставляли його у шахтарський штрафний майданчик. Окодува, демонструючи чудову швидкість і дриблінг, кілька разів блискавично проходив увесь захист "Шахтаря". Але завершити атаку йому не вдавалося. На 16 і 45 хв. упевнено діяв на виходах воротар Ковалевський. А на 22 хв. Окодува, красиво оббігши співвітчизника Окоронкво біля лицьової лінії, віддав пас у центр – дещо не туди, де в той момент перебував Полтавець :-( Гості відповідали ударами здалеку. Конюшенко, Тимощук стріляли добре, та, на щастя, повз ворота. А якихось конструктивних дій за участю Воробея, Аґахови в першому таймі я не пам'ятаю.

Другий тайм тривав у такому ж ключі. Удари здалеку гірників (Зубов на 47 хв. мимо, на 65 хв. – у правий від Керна кут, той у стрибку відбив). І атаки "Арсеналу". Чи не найкращу нагоду на 48 хв. мав Окодува, отримавши м'яча у штрафному. Але не зміг переграти голкіпера. Гарну атаку провели на 68 хв. Полтавець і Іванов, але так і не пробили; в результаті кутовий. У середині тайму Грозний замінив Окодуву, а трохи згодом Полтавця; але й після цього наші мали кілька нагод забити. Щоправда, і Шахтар проводив небезпечні атаки. На 86 хв. Кернозенко відбив удар Воробея. А в останні хвилини наші потроху тягнули час, чіпляючися за перше в сезоні очко. Чернов заробив попередження за затримку; Кернозенку допомагали ;) хлопчики, що подають м'ячі. Оптимістична нічия. Тепер чекаємо на випробування "Динамо" в п'ятницю...

Вітаю з дебютом,
щиро Ваш Donkey Hot

Гостьова книга
Повернутися