12 Чемпіонат України, 14 тур. Арсенал 5:0 Таврія

3 листопада 2002, 16:00. Київ. НСК "Олімпійський". Близько 500 глядачів.

Арсенал: 1-Кернозенко, 4-Островський, 5-Першин, 3-Чернов, 9-Іванов (13-М.Стоян, 83), 18-Карабкін, 8-Коновалов (К), 10-Полтавець, 14-Окодува (7-Гусєв, 70), 6-Ковальчик (15-Овеков, 79), 11-Апхазава
ТРЕНЕР: В'ячеслав ГРОЗНИЙ

Таврія: 1-Величко (12-Збарах, 46), 2-Беженар, 19-Храмцов, 14-Донюшкін, 15-Даніце (16-Кравченко, 56), 11-Браїла (22-Саутін, 63), 8-Осипов, 7-Котюк, 10-Гайдаш, 20-Пірву, 11-Ґіґіадзе
ТРЕНЕР: Анатолій ЗАЯЄВ

СУДДІ: А.Жосан (Херсон), Клим, Орлов (обидва - Івано-Франківськ)

Голи: Апхазава (27), Ковальчик (35), Чернов (37), Окодува (45), Коновалов (82, з пенальті)
Жовті картки: Беженар (14), Осипов (28), Ковальчик (29), Апхазава (39), Іванов (53), Карабкін (65), Котюк (85)
Червона картка: Осипов (38, друге попередження)

Нарешті... Дочекалися... Ні, знову... Коротше кажучи: нарешті ми дочекалися, як знову когось порвали!!! :)

Отож третього листопада 2002 року, в нашому фан-клубі був барабан, нас було чоловік із 40 і ми палко підтримували нашу команду, яка головне — показала гру...

А все то починалося з двох сейвів Кернозенка... Але все ж-таки більше м‘ячем володіли господарі, які і забили перший гол на 27 хвилині. Шалва Апхазава поборовся за м‘яч і проштовхнув його в сітку воріт сімферопольців, так був забитий перший гол. 1:0!

Потім АК ще поатакував і забив другий гол. Причому гол вийшов красивий. Мацей, який ще й Ковальчик, з лінії штрафного точно пробив поміж гравцями “Таврії”... 2:0!!! Через дві хвилини Чернов забиває гол! 3:0! Ви спитаєте як?!

—      Знову головою :)

Отож 40 хвилин минуло “Арсенал” веде в рахунку 3:0... Та ще не вечір (було тільки 16:40 :) ). Вже пішов доданий час, як раптом Одуван робить рахунок 4:0!!!

Ого, такого навіть ми не чекали!

Так, на мажорній ноті і закінчився перший тайм...

У другому таймі “Таври” майже нічого путнього не показали. А “Арсенал”, знову цілий тайм тиснув гостей, мав багато можливостей забити, але в хороших моментах, майже завжди був офсайд :(

Тільки під кінець дев‘яностахвилинки Коновалов реалізував пенальті!!! 5:0! Ми заспівали : “КАКАЯ БОЛЬ, КАКАЯ БОЛЬ, КИЇВ — СІМФЕРОПОЛЬ, ПЯТЬ НОЛЬ!”

До кінця матчу залишалось ще майже 10 хвилин, але ніяких більш-менш гарних моментів ми не побачили!

Отож 5:0 дуже гарний результат, який знову робить нашу команду найрезультативнішою в ЧУ...

Звіт підготував Dj Tош@333 (tosha333@ukr.net)