Чемпіонат України, 17 тур. Арсенал 0:1 Дніпро

8 квітня 2002, 18:00. Київ. НСК “Олімпійський”. 5000 глядачів. 7 градусів.

Арсенал: 1-Кернозенко, 2-Мікадзе, 3-Мальцев, 4-Аненков (17-Косирін, 81), 5-Кирлик, 6-Білозор, 7-Ткаченко (18-Осипов, 78), 8-Бондаренко (14-Клименко, 53), 9-Йокшас, 10-Костишин, 11-Волосянко (К)

Дніпро: Медін, Поклонський, Геращенко, Задорожний, Єзерський, Шелаєв, Зубченко, Максим'юк, Ротань (Грицай, 80), Косилов (Несін, 46), Мороз.
ТРЕНЕР: Євген КУЧЕРЕВСЬКИЙ

СУДДІ: Шандор 7,8, Зань 8, Бриндза 8.
Жовті картки: Волосянко (17), Геращенко (67).
Гол: Мороз (77).

Упс... За кілька годин до гри біля входу на Олімпійський стадіон не було жодної вказівки на матч, що має відбутися. А я не проявив належної пильності :-), поклався на свої оманливі передчуття і прийшов на гру на годину пізніше :-((( Відтак, про події в першому таймі нічого сказати не можу. Хіба те, що голів у ньому не було.

У другій половині наші грали непогано, та не більше того. В середині поля точилася рівна боротьба, захист працював більш-менш чітко, а попереду щось намагався створити Руслан Костишин. Та йому бракувало майстерності, підтримки товаришів, і кілька його проходів, збільшого лівим флангом, не призвели до гольових моментів. У центрі діяв Ткаченко, завдяки фолові на ньому наші отримали найкращу нагоду забити протягом тайму. На 66-й хв. був призначений штрафний метрів з 20 по центру. Наші збираються бити – стінка нервується, хтось вихоплюється до удару – знову розбіг – захисники повторно не витримують – нарешті, по хвилинному очікуванні, удар! М'яч летить по дузі до правої дев'ятки, але Медін дотягується до нього, вибиваючи на кутовий.

А гості атакували нерідко і, слід сказати, гостріше. Флангові проходи, навіси в центр нервували оборонців "Арсеналу", які раз-по-раз вибивали м'яча на кутовий. А на 77-й хв. розгубленість захисту дозволила Морозові (найбільше придбання "Дніпра" – за чималою, на вітчизняні мірки, ціною гравця збірної викуплено в "Динамо") пробити головою – і м'яч високою дугою перелетів через Кернозенка й несподівано приземлився у сітці. 0:1 :-((

Олег Кузнецов випускає Осипова й Косиріна, наші, здається, не полишають надії відігратися. Заробили кілька кутових та флангових штрафних, але голкіпер Медін забирав чи не всі навісні м'ячі. Кілька доданих хвилин не рятують "Арсенал" від поразки.

Тепер треба витримати 2 матчі з гігантами: наступної суботи "Шахтар", а 21 числа "Динамо". Більшість клубів ліги задовольняються баранкою в таких "серіях", а дві нічиї "Кривбасу" вважаються за подвиг... Що може здійснити "Арсенал"?