Чемпіонат України, 23 тур. Арсенал 0:0 Карпати

18 травня 2002, 18:00. Київ. НСК "Олімпійський". Приблизно 2000 глядачів. 21 градус.

Арсенал: 1-Кернозенко /6,5/, 2-Мікадзе /5,5/, 3-Мальцев /5,5/, 4-Бондаренко /5,5/, 5-Овеков /5,5/ (18-Поліщук /6/, 61), 6-Білозор /6/, 7-Ткаченко /5,5/, (17-Клименко, 80), 8-Кирлик /6/, 9-Косирін /5,5/ (14-Йокшас /6/, 58), 10-Костишин /5,5/, 11-Волосянко (К) /6,5/ (у дужках мої оцінки)
ТРЕНЕР: Олег КУЗНЕЦОВ

Карпати: Тлумак, Леськів, Ґанц, Чернов, Лучкевич, Вовчук, Драголюк (Кабанов, 80), Ковальчук, Швед, Толочко (К) (Іванов, 63), Ґодвін (Симіч, 46)
ТРЕНЕР: Володимир ЖУРАВЧАК

СУДДІ: В. Мельничук, А. Олійник (обидва – Сімферополь), В. Соболевський (Житомир)
Жовті картки: Ґодвін (20), Волосянко (50), Ткаченко (64), Лучкевич (72), Сіміч (76), Костишин (86), Мальцев (87)

І знов та сама фігня... Атакують, бажання забити нібито є, але вміння не вистачає... Примара вильоту виглядає все більш реальною, а що тоді? Що залишиться від команди, якщо вона позбудеться місця в лізі – не хочу про це навіть думати.

Своїм малюнком гра була схожою на попередній домашній матч із "Ворсклою". Перший тайм проходив досить спокійно, з перевагою наших у середині поля і з нечастими гострими моментами. Втім, кілька нагод забити було. На 15 хв. штрафний зліва, ситуація подібна до тієї, в результаті якої днем раніше Попов забив за збірну. Та ворота не були порожніми, а Костишин у них не влучив. Близько 30-ої хвилини – два шанси Волосянка. Удар капітана зі штрафного воротар переводить на кутовий; удар головою після його розіграшу – поперечка! Нарешті, наприкінці тайму з центра штрафного майданчика бив Косирін – трохи не в ціль... Запаи'ятався в першому таймі чорношкірий львів'янин Ґодвін. За один фол він отримав попередження. Згодом знову сфолив, суддя Мельничук підніс руку до кишені з карткою... але пожалів нігерійця.

"Карпати" в першій половині не мали особливих нагод. Зате вони активізувались у другій, завдяки зусиллям №2 та Іванова, що вийшов на заміну. Протягом тайму вони провели кілька досить гарячих контратак, але у вирішальні моменти якось губилися. Цим користався Кернозенко: брав нескладні м'ячі, або виходив, кидався в ноги й рятував становище. "Арсенал" атакував частіше; ближче до фінального свистка (а тайм тривав 51 хвилину!) атаки під рев "аматорів безкоштовних розваг" ішли одна за одною... Але, як і в попередній домашній грі, навал не дав результату. Нічия :-( І останнім голом ЦСКА-"Арсеналу" на Олімпійському стадіоні залишається шедевр Костишина в минулорічному фіналі кубка.

На щастя, полтавці програли, а ужгородці зіграли внічию в Криму. Відтак, наші мають рівні очки з першими і на одне менше, ніж другі. На черзі непростий візит до другої команди Донецька.