Чемпіонат України, 18 тур. Шахтар 2:0 Арсенал

13 квітня 2002, 18:00. Донецьк. Стадіон "Шахтар".

Арсенал: 1-Кернозенко, 2-Мікадзе (18-Поліщук, 46), 3-Мальцев, 4-Аненков, 5-Кирлик, 6-Білозор, 7-Ткаченко, 8-Бондаренко, 9-Йокшас (13-Пахолюк, 57), 10-Костишин, 11-Волосянко (К)
ТРЕНЕР: Олег КУЗНЕЦОВ

Шахтар: 16-Ковалевський, 2-Старостяк, 3-Ґлевецкас, 4-Тимощук, 5-Попов, 13-Ассан, 28-Флоря, 9-Зубов (18-Левандовський, 80), 19-Гай (8-Бахарєв, 76), 11-Воробей, 17-Аґахова (20-Бєлик, 87).
ТРЕНЕР: Невіо СКАЛА

СУДДЯ: Горностаєв (Полтава).
Жовті картки: Мікадзе (36), Йокшас (53), Ассан (58), Волосянко (87).
Голи: Аґахова (17), Гай (60).

Дива не сталося, "Арсенал" не став першою командою, яка б відібрала очки в "Шахтаря" на його полі. Гра була цікавою, динамічною, та шансів її виграти наші, щиро кажучи, практично не мали. А жахливі помилки в захисті позбавили й шансів не програти.

Організація гри в нападі мені сподобалася більше, ніж вона була, скажімо, у грі з "Таврією". На своєму рівні зіграв Костишин, але донецький захист жодного разу не дав Руслану реальної нагоди для голу. Добре виглядав Йокшас, кілька разів його кидали у прориви до штрафного суперника, але на випередження грав польський голкіпер. На жаль, на початку 2 тайму литовець отримав пошкодження й був замінений. Часом радував Ткаченко, обігруючи кількох оборонців і віддаючи націлені паси. Усюди був помітний Микола Волосянко, він намагався бити головою в чужому штрафному, але з не надто зручних позицій. Але локальних успіхів, що створювали загальний приємний образ гри "Арсеналу", не вистачало: якби ж їх сконцентрувати в одній-двох удалих атаках...

А щодо арсенальської оборони, то вона протягом цілої гри відчувала потужний тиск. І припустилася принаймні 3-4 вельми грубих прорахунків, чим скористався суперник. На 17 хв. при розіграші кутового в центрі штрафного без жодної опіки опинився Аґахова, він першим дотиком прийняв м'яча, а другим увігнав його під поперечину. (П'ятьма хвилинами раніше нігерієць уже забив, підставивши ногу під удар Воробея, але там був явний офсайд). А на 61 хв. відзначився Олексій Гай (один із представників молодіжної команди "аргентинського" зразка). Старостяк робив простріл справа, на м'яч ішли Воробей і Гай, перший не зміг пробити, зате другий зробив це чітко. А що ж захисники? Вони знов-таки перебували на кількаметровій відстані від моменту (окрема "подяка" панові Поліщуку :-( ). Нарешті, на 82 хв. м'яч попросту подарували Аґахові, й лише кидок Кернозенка в ноги форварду врятував від третього гола.

Програючи 0:2, наші не полишали надії відігратися. Непоганий момент мав Ткаченко, та його удар з меж штрафного заблокували. А одного разу наші зіграли нестандартно: Кирлик, виконуючи штрафний, не став бити, а віддав гострий пас Поліщукові, той прострілив з рогу штрафного майданчика, але Волосянко не дотягнувся головою.

Ця поразка залишила наших на 3-му з кінця місці, але до них наблизилося "Закарпаття", різниця з яким складає всього 2 очка.

Звіт написав Donkey Hot, завдяки телекартинці 1 національного каналу

Повернутися