Архів новин: сезон 2006/07
28 вересня:
ПРЕДСТАВНИК
Чи дебютує Романчук у збірній?

Олександр Романчук7 жовтня збірна України зіграє в Римі з італійцями, а 11-го — в Києві з шотландцями. Олег Блохін назвав 23-х футболістів, які готуватимуться до цих матчів. Уперше до дорослої збірної викликаний 21-річний арсеналець Олександр Романчук.

Сашко став єдиним дебютантом серед викликаних гравців — усі інші вже мають досвід виступів за збірну. Щодо клубного представництва, то семеро збірників грають за "Шахтар", шестеро за "Дніпро", четверо за "Динамо". Також в українській лізі виступає Олександр Рикун ("Металіст"). Легіонерів четверо: Гусін, Воронін, Шевченко та Калиниченко.

Як інформує сайт UA-футбол.com, збори національної команди почнуться у вівторок, 3 жовтня. Наступного дня відбудеться відкрите тренування в Кончі-Заспі.

25 вересня:
8-Й ТУР
Решта матчів туру

Дніпро 1:1 Шахтар

Ворскла 1:1 Динамо
Цього разу лідери синхронно втратили очки. Втім, "Арсенал" не скористався шансом скоротити відставання від них.

Металіст 0:0 Кривбас

Таврія 0:1 Карпати
"Карпати" знову виграють на виїзді.

Металург Д 1:0 Металург З
Єдиний гол забитий не без допомоги судді: він дозволив господарям пробити штрафний, не чекаючи, поки запоріжці вишикують "стінку". Тепер запорізький "Металург" опинився в зоні вильоту.

Іллічівець 0:0 Чорноморець

Сталь 4:2 ФК Харків
Перша перемога "Сталі", й дуже результативна.

24 вересня:
8-Й ТУР

Арсенал 2:2 Зоря

1:0 Батальський (17), 1:1 Онищенко (35), 2:1 Ярошенко (52), 2:2 Городов (85)

Арсенал: 1-Деонас, 5-Беньо, 15-Литовченко, 2-Романчук, 3-Ільницький, 18-Бредун, 22-Канкава, 7-Мізін (К) (25-Герасим'юк, 65), 9-Закарлюка, 10-Ярошенко, 19-Батальський

78-Кирилов, 4-Розгон, 14-Головко, 16-Рибич, 21-Гітченко, 29-Рибальченко
ТРЕНЕР: Олександр ЗАВАРОВ

Зоря: 43-Богдан, 4-Задорожний, 38-Храмцов, 3-Ебанда (40-Доценко, 65), 6-Каменюка, 7-Городов, 10-Овеков, 45-Зубов (5-Канюк, 90+3), 13-Малигін, 42-Шевченко, 20-Онищенко (9-Піщур, 69)

31-Яковець, 23-Кременчуцький, 29-Даудов, 36-Сімінін
ТРЕНЕР: Володимир БЕЗСОНОВ

Жовті картки: Овеков (40), Канкава (47), Ебанда (63), Малигін (76), Каменюка (90)
СУДДІ: Є.Абросимов (Одеса), О.Войтюк (Запоріжжя), О.Журба (Донецьк)

23 вересня:
МОЛОДШІ
Дублери: Арсенал 1:0 Зоря

Валерій ЗаваровГра дублерів пройшла за невеликої переваги господарів. Перемогу приніс удар Валерія Заварова — 18-річного сина Олександра Анатолійовича, який чітко зіграв на добиванні на 20-ій хвилині.

Склад арсенальців у матчі був таким: 12-Кирилов, 14-Нечай, 2-Гітченко (К), 20-Ятленко, 22-Євсєєв, 15-В.Заваров, 18-Рибич, 5-Сімкін, 4-Пирич, 7-Ґулордава (33-Захаревич, 83), 8-Перич (27-Бабич, 64).

20 вересня:
7-Й ТУР

Шахтар 3:0 Таврія

Динамо 1:0 Іллічівець
Після "фантастичного" старту в Лізі чемпіонів обидва наші учасники цього турніру все-таки прийшли до тями й змогли перемогти своїх українських опонентів.

Металіст 0:0 Металург З

ФК Харків 1:1 Дніпро
Вже четверта поспіль нічия "Дніпра". Нічийна серія "Арсеналу" поки на одну гру коротша.

Чорноморець 2:0 Металург Д
Знову донецький "Металург" запрошує іноземних суддів — цього разу бригада приїхала зі Словенії — але йому це не допомогло.

Карпати 1:2 Ворскла
Після перемоги в гостях "Карпати" програють на своєму стадіоні. У "Ворскли" свої хвилі: вигравши у Львові, вона програла друголіговому "Титану" й вибула з кубку.

Кривбас 2:0 Зоря

16 вересня:
7-Й ТУР

Сталь 1:1 Арсенал

1:0 Касьянов (16), 1:1 Канкава (55)

Сталь: 12-Старцев, 3-Половков, 4-Шуга, 6-Ґрнчаров, 8-Касьянов, 9-Цімакурідзе, 20-Бойко, 16-Горбушин (5-Войнаровський, 86),18-Біто (7-Акобян, 88), 24-Окана-Стазі (19-Мелікян, 73), 27-Ґомес Ґарсія

17-Ніцецький, 11-Грибанов, 22-Окуново, 34-Акименко
ТРЕНЕР: Тон КААНЕН

Арсенал: 1-Деонас, 5-Беньо, 15-Литовченко, 2-Романчук, 3-Ільницький, 18-Бредун, 12-Брґлес (10-Ярошенко, 66), 22-Канкава, 7-Мізін (К) (25-Герасим'юк, 87), 9-Закарлюка, 39-Перич (19-Батальський, 46)

78-Кирилов, 4-Розгон, 14-Головко, 26-Шандрук

Жовті картки: Бойко (9), Закарлюка (39), Мізін (41), Касьянов (62), Литовченко (81)
СУДДІ: С.Задиран, О.Гордієнко (обидва Дніпропетровськ), О.Білорус (Черкаси)

14 вересня:
КОНФЛІКТ
Чернов скаржиться на "Арсенал"

Андрій ЧерновЗасідання Бюро ПФЛ, що відбулося на цьому тижні, розглянуло претензії Андрія Чернова до ФК "Арсенал-Київ". Контракт Андрія з клубом триває, але він уже давно перебуває поза грою через травму. За словами Чернова, його зарплата має складати 13 тисяч у.о., але за останні півроку вона зменшилася до одної тисячі. Клуб в особі генерального директора Олени Панамарчук заперечує цю інформацію: за контрактом Чернову належиться 6205 гривень. При цьому жодна зі сторін не представила оригіналу контракту. Тому було вирішено відкласти питання до наступного засідання Бюро за тиждень.

UA-футбол.com

11 вересня:
6-Й ТУР

Ворскла 0:1 Шахтар
Нечастий випадок у нашому футболі: "Шахтар" залишився в меншості. Але "Ворсклі" це не дуже допомогло: гості виграли й знову повернули собі перше місце — по різниці м'ячів.

Металург Д 1:1 Динамо
"Металург" заслужив на ще один пам'ятник! Крім нього, ще ніхто не відбирав очки ні в "Шахтаря", ні в "Динамо"

Таврія 2:0 ФК Харків

Металіст 4:0 Чорноморець
Несподіваний розгром команди Альтмана в Харкові. Правда, одесити скаржаться на суддівство: два незараховані голи та сумнівний пенальті в їхні ворота.

Дніпро 0:0 Сталь
Цілковито безбарвна гра на стадіоні "Метеор". Яка, втім, дозволила "Сталі" здобути своє перше очко.

Іллічівець 1:2 Карпати

Зоря 0:0 Металург З

10 вересня:
6-Й ТУР

Арсенал 1:1 Кривбас

0:1 Ґіґіадзе (45+1), 1:1 Закарлюка (58)

Арсенал: 1-Деонас, 5-Беньо, 15-Литовченко, 26-Шандрук (19-Батальський, 46), 2-Романчук, 3-Ільницький, 18-Бредун, 7-Мізін (К), 9-Закарлюка, 12-Брґлес (10-Ярошенко, 71), 39-Перич (25-Герасим'юк, 76)

78-Кирилов, 4-Розгон, 14-Головко, 29-Рибальченко

Кривбас: 23-Бажан, 17-Олефір, 18-Шевелюхін, 36-Савін, 37-Коротецький, 5-Дуніч, 8-Бурдулі (39-Попович, 69), 11-Джорджевич, 14-Акопян, 7-Сачко, 20-Ґігіадзе (9-Єпуряну, 90+2)

1-Старцев, 2-Котелюх, 10-Шкембі, 13-Старостяк, 32-Згура
ТРЕНЕР: Олександр КОСЕВИЧ

Жовті картки: Савін (3), Мізін (22), Джорджевич (75), Ярошенко (88)
СУДДІ: І.Подушкін, О.Плужник, В.Сусло (усі — Харків)

7 вересня:
НАШІ У ЗБІРНИХ
Україна 3:2 Грузія
Хорватія (U-21) 1:2 Україна (U-21)

Джаба КанкаваОдразу троє арсенальців зіграли на цьому тижні у складі своїх збірних. Джаба Канкава вийшов на поле рідного НСК "Олімпійський" у формі національної команди Грузії. Грузини вийшли вперед у другому таймі, але швидко втратили перевагу й поступилися — 2:3. Після трьох ігор вони мають лише 3 очка.

Вже закінчився чемпіонат Європи-2007 для цьогорічних віце-чемпіонів, української збірної U-21. Перемога в місті Рієка вже не могла виправити становища, і перше місце в групі з трьох учасників посіла Болгарія. Повний матч відіграли Олександр Романчук і Костянтин Ярошенко.

27 серпня:
5-Й ТУР

Дніпро 1:1 Арсенал

0:1 Джакобія (57), 1:1 Назаренко (58)

Дніпро: 23-Кернозенко, 5-Єзерський, 15-Матюхін, 25-Шершун, 6-Шелаєв, 12-Сердюк (14-Радченко, 70), 13-Бартулович (7-Мелащенко, 81), 24-Кравченко, 27-Давідсон (21-Главіна, 86), 28-Назаренко, 8-Корніленко

77-Куслій, 3-Грицай, 17-Бідненко, 20-Аладашвілі
ТРЕНЕР: Олег ПРОТАСОВ

Арсенал: 1-Деонас, 5-Беньо, 26-Шандрук, 2-Романчук, 18-Бредун, 3-Ільницький, 12-Брґлес (10-Ярошенко, 69), 22-Канкава, 7-Мізін (К) (25-Герасим'юк, 89), 9-Закарлюка, 8-Джакобія (14-Головко, 90+4)

78-Кирилов, 4-Розгон, 15-Литовченко, 39-Перич

Жовті картки: Матюхін (14), Канкава (44), Бредун (61), Брґлес (65), Беньо (73), Корніленко (73)
СУДДІ: Ю.Мосейчук, Ю.Скорейко, В.Антимійчук (усі — Чернівці)

21 серпня:
4-Й ТУР

Зоря 1:2 Динамо
"Зоря" ділить зону вильоту з іншим представником Луганщини — "Сталлю". Втім, луганцям дістався важкий графік на старті: вдома вони приймали "Шахтар" та "Динамо".

Металург Д 0:0 Шахтар
Сталося те, на що ніхто не сподівався: "Металург" відібрав очко у земляків!

Таврія 0:0 Дніпро
Нецікава гра принесла нульовий результат. Андрій Русол отримав червону картку й не гратиме з "Арсеналом".

Іллічівець 2:1 ФК Харків

Металіст 1:1 Карпати
Мирону Маркевичу не дала виграти його рідна команда.

Ворскла 1:0 Сталь
"Нульова" серія "Сталі" триває.

Кривбас 2:2 Чорноморець
Найрезультативніша гра туру. "Чорноморець" пробиває пенальті в третьому турі поспіль, але продовжує безвиграшну серію.

21 серпня:
4-Й ТУР

Арсенал 1:0 Металург Запоріжжя

1:0 Канкава (51)

Арсенал: 1-Деонас, 5-Беньо, 26-Шандрук, 2-Романчук, 3-Ільницький, 18-Бредун, 22-Канкава, 7-Мізін (К), 9-Закарлюка, 12-Брґлес (10-Ярошенко, 62), 8-Джакобія (14-Головко, 87)

78-Кирилов, 4-Розгон, 25-Герасим'юк, 29-Рибальченко, 39-Перич

Металург: 1-Глущенко, 2-Челядинський, 16-Квірквелія, 23-Карамушка, 5-Михайленко, 14-Польовий, 25-Кашевський, 26-Демченко (55-Селак, 55), 27-Годін (11-Силюк, 66), 21-Кабанов, 33-Любарський (7-Тасевськи, 57)

12-Постранський, 4-Трусевич, 20-Лозинський, 28-Дудник
ТРЕНЕР: Сергій ЯЩЕНКО

Жовті картки: Канкава (20), Демченко (50), Джакобія (73), Тасевськи (73)
СУДДІ: В.Годулян (Одеса), О.Муравйов (Маріуполь), В.Шеховцов (Донецьк)

20 серпня:
МОЛОДШІ
Дублери: Арсенал 2:2 Металург З

Знову внічию зіграли арсенальські дублери — тепер вони мають три нічиїх та одну поразку, посідаючи 13 місце в таблиці. У п'ятницю на стадіоні ЦСКА зброярі приймали молодь запорізького "Металурга". Стартовий склад був таким: 12-Байрашевський, 6-Лах, 20-Ятленко, 4-Карлов, 5-Євсєєв, 14-Гришанович, 25-Гавриленко, 22-Ґулордава, 8-Сімкін, 7-Батальський, 26-Рибальченко. На заміни виходили 2-Захаревич, 27-Бабич, 30-Сліпецький.

На 34-ій хвилині рахунок відкрив Олександр Батальський. У другому таймі гості забили два м'ячі поспіль: Борш на 59-ій, Вернидуб на 65-ій хвилині. Але дуже швидко наші відігралися: на 66-ій хвилині відзначився Ярослав Захаревич.

11 серпня:
1/32 ФІНАЛУ

Хімік Красноперекопськ 2:1 Арсенал

1:0 Шарпар (3), 1:1 Головко (14), 2:1 Шахов (100)

Хімік: Бобко, Д. Шудрик (Камерцель, 62), Сокирка, В. Калініченко Кузнецов, Петров, Ференчак, Шендрик, Шахов (Абляметов. 101), Зборовський, Шарпар (Івашко, 57).

Замковий, Петренко, Пробудов, Артеменко
ТРЕНЕР: Олександр ШУДРИК

Арсенал: 78-Кирилов, 4-Розгон, 24-Черніков, 15-Литовченко, 19-Батальський, 16-Рибич (2-Романчук, 69), 22-Канкава, 17-Пирич, 25-Герасим'юк, 39-Перич (12-Брґлес, 69), 14-Головко

43-Байрашевський, 18-Бредун, 3-Ільницький, 26-Шандрук, 8-Джакобія

Жовті картки: Перич (17), Рибич (45+2), Черніков (51), Розгон (79), Петров (90+2), Головко (108), Шендрик (112), Зборовський (118)
СУДДІ: В.Швецов, В.Звягінцев (обидва — Одеса), С.Марцев (Білгород-Дністровський)

7 серпня:
3-Й ТУР

Шахтар 5:0 Металіст
"Шахтар" і "Динамо" змагаються собі, хто заб'є більше м'ячів у ворота суперників. Невже знову ніхто не зможе кинути їм виклик?

Динамо 3:1 Кривбас

Дніпро 1:0 Ворскла

Сталь 0:2 Іллічівець
"Сталь" програла й третій матч чемпіонату. Другий гол на рахунку нашого старого знайомого — Костянтина Бабича.

ФК Харків 0:0 Металург Д

Карпати 1:0 Зоря
Дербі новачків ліги у Львові. Гол Кобіна наприкінці матчу приніс "левам" першу перемогу.

Чорноморець 1:1 Металург З
Зустріч двох учасників Кубку УЄФА, які поки "не вражають" на внутрішній арені. Цього разу пенальті в одеситів виконував Полтавець, і вдало.

6 серпня:
МОЛОДШІ
Дублери: Таврія 1:1 Арсенал

Микола МанаковУ п'ятницю в Севастополі зіграли дублюючі склади "Таврії" та "Арсеналу". Як повідомив сайт болільників "Таврії", арсенальці грали в такому складі: Байрашевський, Гришанович, Ятленко, Лах, Карлов, Манаков (Федорченко, 87), Гавриленко (В.Заваров, 64), Сімкін (Захаревич, 70), Рибич, Ґулордава (Сліпецький, 80), Бабич. Перший тайм завершився без голів, а на 58 хвилині Кирило Давидов ударом головою з 10 метрів вивів господарів уперед. Кияни відігралися 76-ій хвилині: удар Миколи Манакова з лінії штрафного став несподіванкою для воротаря.

Після трьох матчів наші резервісти мають два очка. Наступна зустріч — 19 серпня в Києві з запорізьким "Металургом". У цьому турі запоріжці програли "Чорноморцю" — 0:2.

5 серпня:
3-Й ТУР

Таврія 1:3 Арсенал

0:1 Джакобія (22), 0:2 Мізін (34), 0:3 Мізін (39, з пенальті), 1:3 Шутов (69)

Таврія: 1-Тодич, 5.Милованович (3-Першин, 46), 23-Вейкутіс, 99-Омоко, 7-Корнєв (11-Жуніор, 46), 8-Едмар, 39-Зельмікас, 77-Васіляускас, 9-Ковпак, 15-Іванов (33-Шутов, 38), 21-Вишневський

71-Медін, 18-Йокшас, 22-Любенович, 40-Гоменюк
ТРЕНЕР: Віктор НОСОВ

Арсенал: 1-Деонас, 5-Беньо, 26-Шандрук, 2-Романчук, 18-Бредун, 3-Ільницький, 12-Брґлес (25-Герасим'юк, 83), 22-Канкава, 7-Мізін (К), 9-Закарлюка, 8-Джакобія (39-Перич, 85)

78-Кирилов, 4-Розгон, 10-Ярошенко, 15-Литовченко, 17-Пирич

Жовті картки: Корнєв (41), Мізін (43), Канкава (82), Жуніор (90+1), Романчук (90+3)
СУДДІ: І.Покидько, О.Корнійко (обидва Полтава), В.Давидов

31 липня:
2-Й ТУР

Металург З 0:5 Динамо
Невеселим вийшло свято відкриття нового, суто футбольного стадіону в Запоріжжі.

Зоря 0:2 Шахтар
Після кількарічної паузи — прем'єра вищої ліги в Луганську. Гості мали значну перевагу, і багато разів "Зорю" рятував голкіпер Козаченко. Червоною карткою "відзначився" екс-зброяр Патрік Ебанда.

Металіст 2:0 ФК Харків
Перший гол у "господарів" забив колишній дніпрянин Рикун.

Іллічівець 1:1 Дніпро

Ворскла 0:0 Таврія

Кривбас 3:0 Карпати
Незважаючи на всі труднощі, "Кривбас" довів, що залишається цілком боєздатною командою.

Металург Д 2:1 Сталь
Двобій іспанського та голландського тренерів приніс перемогу іспанцю.

29 липня:
2-Й ТУР

Арсенал 1:1 Чорноморець

1:0 Ярошенко (45+1), 1:1 Гілазєв (84)
Нереалізований пенальті: Кирлик (74)

Арсенал: 1-Деонас, 5-Беньо, 26-Шандрук, 18-Бредун, 2-Романчук, 3-Ільницький, 22-Канкава, 7-Мізін (К), 9-Закарлюка, 10-Ярошенко (25-Герасим'юк, 69), 8-Джакобія (39-Перич, 85)

78-Кирилов, 4-Розгон, 14-Головко, 15-Литовченко, 17-Пирич

Чорноморець: 22-Г.Альтман, 4-Симоненко (11-Гілазєв, 60), 15-Шашіашвілі, 31-Ніжегородов, 3-Полтавець, 8-Кирлик (К), 9-Зотов (55-Бугайов, 82), 33-Даниловський, 35-Канделакі, 88-Шищенко, 27-Осипов (7-Луценко, 46)

1-Руденко, 5-Білозор, 17-Згура, 21-Островський

Жовті картки: Канкава (82), Джакобія (83)
СУДДІ: В.Сіренко, А.Олійник (обидва Сімферополь), В.Соболівський (Житомир)

27 липня:
1-Й ТУР

Шахтар 5:0 Кривбас
Переконлива перемога чемпіона над суперником, який ледве не втратив можливості виступати у вищій лізі.

Динамо 4:1 Чорноморець
"Динамо" мало серйознішого суперника, але виграло теж упевнено. "Чорноморець" починає сезон двома матчами в Києві.

Дніпро 2:0 Металург Д
Дніпряни не знітилися після вильоту з єврокубків.

0:1 Ярошенко (74)

Ворскла: 21-П'ятов, 4-Стоян (К), 9-Лікіою (29-Попов, 71), 10-Грумич, 14-Кравченко, 20-Цуррі, 25-Медведєв, 26-Ребенок (36-Чижов, 85), 32-Джуричич, 37-Ярмаш, 38-Даллку

1-Долганський, 15-Дяченко, 16-Лобойко, 23-Радевич, 33-Гришин

Арсенал: 1-Деонас, 2-Романчук, 3-Ільницький, 5-Беньо, 26-Шандрук, 12-Брґлес (10-Ярошенко, 71), 18-Бредун, 22-Канкава, 7-Мізін (К), 9-Закарлюка, 8-Джакобія

78-Кирилов, 4-Розгон, 14-Головко, 15-Литовченко, 17-Пирич, 39-Перич

Жовті картки: Медведєв (29), Цуррі (87)
СУДДІ: І.Подушкін, О.Плужник (обидва Харків), Ю.Скорейко (Чернівці)

19 липня:
ВІРАЖІ
Таки "Кривбас"

ПФЛ України "переграла" своє рішення щодо виключення "Кривбасу" зі списку учасників вищої ліги в новому сезоні. Стало відомо, що криворізький клуб знайшов собі нових спонсорів і спромігся надати фінансові гарантії для виступів в еліті. Тож "Кривбас" розпочне новий чемпіонат матчем із "Шахтарем" у прийдешній вікенд. А луцька "Волинь", як планувалося раніше, виступатиме в першій лізі.

17 липня:
СПАРИНГ
Арсенал 0:1 ЦСКА

Армійці атакують ворота БайрашевськогоУчора на олімпійській базі імені І.Є.Турчина, що на 20-му кілометрі Житомирського шосе, відбувся останній тренувальний матч у підготовці до старту нового сезону. Суперником стала ще одна команда першої ліги — старий знайомий київський ЦСКА. Арсенальці проводили кожну третину матчу новим складом, бо на 30-ій та 60-ій хвилинах відбулися глобальні заміни. Відповідно, й кожен з трьох воротарів: Деонас, Кирилов, Байрашевський — мав свої пів години. За даними клубної прес-служби, склад команди мав такий вигляд: Деонас (Кирилов, 30; Байрашевський, 60), Ільницький (Розгон, 30), Беньо (Гітченко, 30), Литовченко (Брґлес, 60), Шандрук (Бредун, 30), Романчук (Пирич, 30; Мотуз, 60), Канкава (Ярошенко, 30; Гудель, 60), Мізін (Бурдулі, 30), Закарлюка (Михайло Маковський, 30), Володимир Маковський (Єрмоленко, 30), Джакобія (Перич, 30; Андрій Головко, 60).

Напевно, перетасування складу та велика кількість новачків позначилися на якості гри "Арсеналу", яка виглядала досить сумбурно. Осмислених атак на ворота армійців було обмаль, а більшість ударів по воротах були дуже невлучними. Запам'ятався хіба що удар Перича в поперечину в другому таймі. А от армійцям вдалося забити гол на 20-ій хвилині, який став переможним.

Грузинський форвард Лаша Джакобія подовжив свій контракт із "Металістом", але наступні пів року він проведе в нашій команді. Бажаючи "змінити обстановку", грузин домовився про свою оренду в "Арсенал".

Donkey, з місця подій

17 липня:
ПІДГОТОВКА
З Закарлюкою та Ільницьким програли "Десні"

Як повідомив офіційний сайт "Арсеналу", угоди з клубом уклали вже двоє нових гравців. Це захисник Тарас Ільницький із "Закарпаття" та колишній гравець збірної, півоборонець Сергій Закарлюка з донецького "Металурга".

Тарас ІльницькийІльницький (нар. 4.ІІІ.83, 182 см, 76 кг) походить із міста Бурштина на Івано-Франківщині. Починав у тамтешньому "Енергетику", потім грав у Києві за "Динамо-2" й "Динамо-3", а останні три сезони провів у "Закарпатті". Перейшов до нас як вільний агент і уклав контракт на один рік.

Сергій ЗакарлюкаЗакарлюка (нар. 17.VIII.76, 181 см, 70 кг) народився в Нікополі. Грав за "Дніпро" та нікопольський "Металург", а відомою постаттю в українському футболі став, будучи гравцем київського ЦСКА. Взимку 2002 року, коли вся "основа" армійської команди опинилася в новоутвореному "Арсеналі", Сергій пішов у більш перспективний донецький "Металург". За півтора року змінив "Металург" на "Шахтар", але там закріпитися не вдалося. Згодом виступав за "Іллічівець" та "Металург". В активі Закарлюки 9 матчів за збірну України. Як і Ільницький, він уклав контракт лише на один рік.

Обидва новачки взяли участь у спарингу з чернігівською "Десною", яка з нового сезону виступатиме в першій лізі. На поле виходили Деонас (Байрашевський, 46), Ільницький (Брґлес, 46), Беньо (Гітченко, 60), Шандрук, Романчук (Черніков, 46), Михайло Маковський (Гудель, 75), Закарлюка (Рибич, 75), Канкава, Володимир Маковський, Перич, Ярошенко (Мотуз, 46). Гра стала менш вдалою за попередні — північна команда скористалася своїми шансами в контратаках і перемогла 3:0. Перший гол забито в першому таймі з пенальті, два інших — післоя перерви з гри.

13 липня:
ЕКС-НАШІ
Окодува дебютував у "Шахтарі"

Еммі ОкодуваУ травні газета "Спорт-экспресс" оприлюднила суперечливе й незрозуміле інтерв'ю Еммануеля Окодуви, в якому він стверджував, що не збирається грати в "Шахтарі" та бажає залишитися в Києві. Але зараз стало відомо, що Еммі прибув до табору "Шахтаря", тренується з командою й провів два товариські матчі — з "Осером" та "Бенфікою". В інтерв'ю офіційному сайту чемпіонів України нігерієць розповів, що враження від нової команди лише позитивні. Він прагне якнайскоріше вписатися у новий колектив, а повідомлення преси про своє начебто небажання грати в Донецьку назвав "цілковитою нісенітницею".

13 липня:
ПОВЕРНЕННЯ
Замість "Кривбасу" — "Волинь"

Волинь ЛуцькДнями стало відомо, що через фінансові труднощі криворізький "Кривбас" не зміг заявитися на участь у вищій лізі. До цього йшло вже давно — після продажу "Криворіжсталі" індійським власникам це підприємство відмовилось бути спонсором клубу, а знайти іншого спонсора так і не вдалося. На щастя, "Кривбас" не припинив існування — ПФЛ прийняла рішення допустити його до змагань у першій лізі.

Замість криворіжців у вищій лізі гратиме луцька "Волинь". Невідомо, наскільки боєздатною одиницею буде команда Кварцяного в новому сезоні, адже після прощання з елітою її залишили більшість гравців основи. Та керівники клубу планують доукомплектуватися досвідченими виконавцями.

10 липня:
ПРЯМА МОВА
Анатолій Попов: "Питання щодо вищої ліги вже не стоїть"

Анатолій ПоповВиконавчий директор ПФЛ Анатолій Попов прокоментував для сайту football.ua деякі актуальні теми поточного міжсезоння. Зокрема, стосовно подальших перспектив нашого "Арсеналу".

— Представник київської мерії попрохав зачекати з виплатою обов'язкового внеску до сесії міської ради, яка відбудеться вже найближчими днями. Зараз не стоїть питання про те, що "Арсенал" не зможе грати у вищій лізі. До кінця 2006 року клуб буде фінансуватися з міського бюджету, після чого перейде під опіку нового спонсора, якого наразі шукають.

10 липня:
СПАРИНГИ
Арсенал 2:2 Дніпро Черкаси
Оболонь 0:3 Арсенал

Після повернення до Києва "Арсенал" провів два товариських матчі. За інформацією офіційного сайту клубу, першим суперником став черкаський "Дніпро". Ця команда виграла у своїй групі другої ліги, й у новому сезоні стартує в першій. Гра завершилась внічию 2:2. На поле в арсенальських футболках виходили: Деонас (Кирилов), Брґлес, Беньо (Ільницький), Черніков (Гітченко), Бредун, Володимир Кравченко, Ярошенко (Дюріца), Канкава (Самхарадзе), Батальський (Рибич), Перич (Олег Онищенко), Пирич. Забитими м'ячами відзначилися Перич та Ільницький.

Іван ПеричНаступним суперником була "Оболонь". Спершу планувалося, що матч пройде на заміській базі "Спартак", але оболонці запропонували зіграти на їхньому стадіоні на вул. Північній. "Арсенал" розпочав гру у складі: Кирилов, Ільницький, Беньо, Кравченко, Шандрук, Мізін, Брґлес, Бредун, Закарлюка, Ярошенко, Володимир Маковський. Як бачимо, зараз на оглядинах у команді перебувають такі відомі гравці, як колишній армієць та донецький "металург" Сергій Закарлюка; півзахисник Євген Бредун, що має контракт із "Шахтарем", а останнім часом був в оренді в запорізькому "Металурзі", та Володимир Маковський — білорус, що свого часу пограв за київське "Динамо", а в останні роки разом із братом Михайлом грав за "Інтер" Баку. Саме Маковському вдалося відкрити рахунок на 30-ій хвилині. Він зіграв на добиванні після потужного удару Даріо Брґлеса.

У другому таймі з'явилися Байрашевський, Гітченко, Канкава, Пирич, Перич та Рибич. Ще два м'ячі провели наші наприкінці гри: на 78 (добивання після удару Пирича) та 88 (Перич після прострілу Брґлеса) хвилинах. У підсумку — впевнена перемога 3:0.

7 липня:
ХТО ДО НАС, ХТО ВІД НАС
Далі готуємося в Києві

На турнірі Wroclaw Cup 2006 "Арсенал" посів друге місце. Як повідомив офіційний клубний сайт, колись грізний "Шльонськ" із Вроцлава був обіграний з рахунком 7:0. А з командою "Заґлембє" — учасником цьогорічного Кубку УЄФА — наші зіграли в нульову нічию. Цікаво, що перше місце на турнірі посів "Шинник" Ярославль, який "Арсеналу" вдалося обіграти.

Олександр ПершинНадалі команда тренуватиметься в Києві та біля Києва: спершу на базі РУФК, а після 10 липня — на базі "Спартак" ім. Турчина (19-ий кілометр Житомирського шосе). На липень заплановані спаринги з черкаським "Дніпром", "Оболонню", "Десною" та київським ЦСКА.

Словак Прекоп та поляк Батек, що перебували на оглядинах в "Арсеналі", не залишились у клубі. Від їхніх послуг вирішено відмовитися. Натомість, за даними сайту UA-футбол.com, у таборі команди з'явився інший словак — півзахисник Томаш Дюріца (Tomáš Ďurica, нар. 29.І.79), що раніше грав у ФК "Нітра". Свого часу Дюріца грав за московське "Динамо".

Олександр Першин, можливо, продовжить свою кар'єру в "Карпатах". 29-річний захисник, який був стабільним гравцем основи під орудою всіх трьох тренерів "Арсеналу", приїхав на оглядини до львівської команди.