ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

13 Чемпіонат України, 22 тур. Арсенал 2:1 Чорноморець

Кутарба 41, Бабич 90 — Субашич 38

24 квітня 2004, 17:00. Київ. НСК "Олімпійський". 3000 глядачів.

Арсенал: 1-Шуховцев, 2-Омелянчук, 5-Першин, 27-Боднар, 25-Розгон (7-Бабич, 88), 4-Бунєвчевич (18-Кардаш, 72), 8-Нагорняк (К), 10-Наконечний, 17-Пирич (23-Монарьов, 90), 21-Кутарба, 28-Аристархов
ТРЕНЕР: В'ячеслав ГРОЗНИЙ

Чорноморець: 1-Руденко, 5-Білозор, Хромих, 14-М. Стоян, 15-Доценко (25-Д. Стоян, 14, 3-Опря, 66), 55-Ігонін, 11-Гілазєв, 27-Смалько, 24-Мітерєв, 40-Субашич (13-Згура, 79), 9-Балабанов
ТРЕНЕР: Семен АЛЬТМАН

Жовті картки: Розгон (11), Кутарба (25), Боднар (35) - Мітерєв (3), Смалько (35)
СУДДІ: Зубарев, Ольшанецький, Воргуль (Слов'янськ)

Дуже важливу перемогу над одним з конкурентів приніс "Арсеналу" гол Костянтина Бабича, забитий у доданий час. А до цього на полі йшла загалом рівна боротьба без надто великої кількості моментів, хоча й достатньо напружена.1-Шуховцев


27-Боднар


5-Першин


2-Омелянчук


25-Розгон


4-Бунєвчевич


10-Наконечний


21-Кутарба


8-Нагорняк


17-Пирич


28-Аристархов

Що стосується складу, то помітимо, що, відбувши дискваліфікацію, на полі знов з'явився Микола Наконечний, а позицію єдиного форварда зайняв Максим Аристархов. І знову мусимо констатувати, що гра в одного нападаючого не вражала - в той час як, навпаки, дуже приємне враження знов справив Кутарба, який завдяки своєму вмінню виконувати штрафні і став головним творцем перемоги.

Стартові хвилини пройшли у посередньому темпі. Перший момент "Арсенал" мав на 14-й хвилині - удар Аристархова Віталій Руденко перевів на кутовий. На тій же хвилині відбулась перша вимушена заміна у складі "моряків" - Денис Стоян вийшов замість Доценка. Двома хвилинами пізніше Кутарба вивів Аристархова віч-на-віч з воротарем, але форвард "Арсеналу" пробив неточно, до того ж завдавши травми Руденку.

Після цього гра на деякий проміжок часу заспокоїлась, а всі подальші цікаві моменти прийшлися на останню 15-хвилинку тайму. Спочатку дві чудові нагоди знову змарнували кияни - на 31-й хвилині Боднар якимось дивом не влучив у ворота з кількох метрів після навісу Пирича, а на 37-й блискуча реакція Руденка врятувала ворота "Чорноморця" від удару Аристархова впритул до воріт і пострілу Наконечного на добиванні.

Так і не спромігшись відкрити рахунок, арсенальці дуже скоро отримали подарунок у свої ворота. До голу призвела груба помилка Шуховцева, який, вибиваючи м'яча в поле, влучив ним у захисника. Форвард гостей Субашич дуже вчасно опинився у потрібному місці і скористався з моменту, який йому було буквально подаровано.

Але дуже скоро господарі відновили рівновагу - чудовим прямим ударом зі штрафного у праву дев'ятку відзначився Герман Кутарба! Диктор по стадіону оголосив автором голу Наконечного, потім Боднара, і аж після цього на табло з'явилося прізвище справжнього героя.

У другому таймі додали в активності гості, хоча перша його половина була за "Арсеналом". Спочатку Аристархов знову не зміг замкнути простріл Боднара, а після досить довгого періоду затишшя на 66-й хвилині уже сам Боднар закрутив м'яча над правою дев'яткою. Нарешті, ще один дуже небезпечний штрафний виконав Кутарба, і Руденко у красивому стрибку перевів на кутовий.

У "Арсенала" на поле вийшов Кардаш, у "Чорноморця" - Опря і Згура, і далі настала черга гостей атакувати. На 78-й хвилині Мітерєв ледь не скористався з помилки Розгона, який віддав йому м'яч, але вчасно зреагував Шуховцев підстелившись під удар. На 84-й оборона "Арсеналу" завадила Смальку замкнути метрів з п'яти небезпечний навіс, а ще трьома хвилинами пізніше "вистрілив" Мітерєв, і взяти цей удар Шуховцеву коштувало дуже великих зусиль - вийшло лише з другої спроби, причому м'яч з відскоку ледь не залетів у ворота.

У заключні хвилини гра знов перемістилася на половину "Чорноморця", і після того як ще один момент змарнував Кардаш, Грозний кинув всі сили в атаку - перед самим свистком вийшли Бабич і Монарьов. Арбітр додав багато часу, і це зіграло господарям на руку: на четвертій доданій хвилині "Арсенал" заробив штрафний у небезпечній близькості до воріт одеситів, Руденко парирував удар заслуженого майстра стандартів Кутарби, але першим до м'яча встиг Бабич, який добив його у ворота - це вже була перемога!

White

Прес-конференція

Семен Альтман: "В цілому моя команда зіграла непогано. В першому таймі, щоправда, у суперників була невелика перевага, однак після перерви ми зуміли зіграти в свою силу, і на полі була рівновага. Тим не менше, ми програли. Що ж, доведеться хлопцям пояснити деякі життєві постулати".

В'ячеслав Грозний: "Сьогодні була добра гра. Але у мене до своїх підопічних є ряд претензій. В першу чергу вони стосуються реалізації голевих моментів. Після гри я навіть сказав Аристархову, щоб він сходив до церкви і поставив свічку. У другому таймі ми не зовсім уважно грали в обороні, внаслідок чого "Чорноморець" створив ряд небезпечних ситуацій біля наших воріт. Безумовно, я радію перемозі. В той же час, я можу зрозуміти стан свого колеги, який програв на останніх секундах матчу".

ua-football.com
ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК