ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

13 Чемпіонат України, 28 тур. Арсенал 1:6 Динамо

10 червня 2004, 19:00. Київ. НСК "Олімпійський". 8 000 глядачів. 18 градусів.

Голи: 0:1 Ґіоане (19), 0:2 Белькевич (22), 0:3 Шацьких (25), 1:3 Бабич (55), 1:4 Гусін (77), 1:5 Белькевич (83), 1:6 Белькевич (90, з пенальті)

Арсенал: 12-Бажан, 2-Омелянчук, 25-Розгон, 24-Шекіладзе, 26-Анікєєв, 4-Бунєвчевич, 17-Пирич, 8-Нагорняк (К), 7-Бабич (6-Ковальчик, 72), 23-Монарьов (14-Окодува, 59), 28-Аристархов (9-Іванов, 28)
В.О.ТРЕНЕРА: Сергій КРАКОВСЬКИЙ

1-Шуховцев, 15-Скоба, 20-Рибич

Динамо: 21-Рева, 3-Федоров (14-Гусін, 46), 6-Дмитрулін, 32-Гавранчич, 8-Белькевич, 10-Чернат, 15-Рінкон (26-Несмачний, 46), 17-Ґіоане, 30-Каддурі, 33-Бідненко, 16-Шацьких (25-Милевський, 61)

1-Шовковський, 20-Гусєв, 88-Алієв, 27-Корниленко
ТРЕНЕР: Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО

Жовті картки:
СУДДІ: С.Шебек (Київ), Ол-й Гордієнко (Дніпропетровськ), П.Брюхов (Донецьк)

Вкрай депресивна гра. Арсенальці не вірили, що зможуть добитися позитивного результату. Далася взнаки й "порожнеча" на тренерському містку, і дискваліфікація Кутарби — справжнього лідера команди в цьому сезоні. Суперник, навпаки, перебуває на підйомі й прямує до перемоги в чемпіонаті.

28-Аристархов

Наш захист у цьому матчі мав змінений вигляд. Вперше після довгої відсутності з'явився Ґела Шекіладзе. Взагалі вперше на поле вийшов Володимир Анікєєв. Захисники часто не встигали за швидкими переміщеннями своїх візаві; здається, й самовіддачі бракувало. Не врятував команду у вирішальні моменти й Ігор Бажан.

З початку матчу Нагорняк грав на правому фланзі півзахисту, а в центрі діяли Пирич та Бунєвчевич. Атакувальну ланку представляло аж троє гравців: Аристархов, висунутий уперед, Монарьов та Бабич. Цього було забагато по такій грі, й після перших 30 хвилин тренери внесли корективи. Максим Аристархов, який нічим себе не проявив, поступився місцем Олексію Іванову. Втім, на той момент рахунок був 0:3, і в підсумку матчу вже ніхто не сумнівався.

Спершу гра йшла спокійно. "Динамо" мало перевагу, але не поспішало її реалізовувати. Наші часом нервувалися й припускалися помилок. Зрештою, одна з них — обрізка Пирича в центрі поля — призвела до першого голу. А за ним, з інтервалом у три хвилини, гості забили ще два...

На 32-ій хвилині в арсенальські ворота міг влетіти й четвертий м'яч. Але штанга була на нашому боці. Тайм закінчувався спокійно та безнадійно.

Проте другу половину арсенальці почали активніше, провели кілька атак, і нарешті забили! Бабич скористався з чудової передачі Іванова, вийшов сам-на-сам з Ревою і пробив повз нього. 1:3, невже ще не все втрачено?

Ще деякий час наші намагалися грати на рівних — та на 77-ій хвилині пропустили знову. Гусін отримав м'яч у центрі й ефектно пробив у кут воріт. А за шість хвилин ще красивіший гол увігнав Белькевич. Бажан не дотягнувся до м'яча, що летів у "дев'ятку".

На останній хвилині рахунок став зовсім непристойним. Шекіладзе збив Гавранчича у штрафному, і Белькевич спокійно реалізував пенальті.

Може, це й на краще, що "Арсенал" програв із такою великою різницею. Цей рахунок мусить стати сигналом для керівництва клубу, що треба щось робити.

Тримаймося,
Donkey

Прес-конференція

Олексій Михайличенко: Команди підійшли до гри з різною мотивацією, і це визначило результат. Ми розуміли, що на фініші чемпіонату не маємо права на помилку. Тому працювали з повною концентрацією, цілковитою самовіддачею. Також нам пощастило — ми швидко реалізували моменти, які мали. Результат це є результат, він впливає на психологію гравців. Тому в другому таймі ми трохи збавили швидкості, послабили колективні дії. Гра вирівнялася, в суперників з'явилися моменти, й вони забили м'яч. Добре, що все так скінчилося, що ми зуміли отямитися, й за рахунок індивідуальної майстерності забити ще кілька м'ячів. Ми вже забули про результат, бо на нас чекає найскладніша гра з одеським "Чорноморцем". Легких ігор для нас не буде ніде, тож уже налаштовуємося на наступну гру.

Сергій Краковський: Результат промовляє сам про себе. Казати, що ми недооцінили суперника, було б невірно. Вийшло якраз навпаки. На жаль, бажання футболістів захлинуло їхній розум. Перед грою їх було попереджено, що "Динамо" — дуже потужний колектив, вони дуже потужно починають... До 20-ої хвилини ми ще тримали удар. Проте до 25-ої гру було зроблено. Маючи такий "запас" — три м'ячі — дуже важко щось протиставити динамівському клубові. На жаль, ті гравці, на яких я покладав сподівання — це наша середня лінія — вони не виправдали себе. Довелося перебудовуватись, ми грали у два нападники — залишили одного, це була суто тактична заміна для того, щоб перевести Нагорняка з правого флангу в середину і якось, більш-менш, заспокоїти активну середину динамівців. Хочу побажати Олексієві грати й надалі в такий якісний, потужний футбол, який показує "Динамо". На жаль, за винятком окремих епізодів, ми нічого не могли цьому протиставити. Вітаю "Динамо" з перемогою, і бажаю їм успіхів. (Оплески)

— Який стан здоров'я В'ячеслава Грозного, і коли він повернется до роботи?

— Ми сьогодні спілкувалися з В'ячеславом Вікторовичем. Його здоров'я вже набагато краще, але, на жаль, лікарі ще забороняють йому перебувати на тренуваннях і керувати командою. Навіть, наскільки мені відомо, забороняють дивитися матчі "Арсеналу" по телевізору. Але я все-таки думаю, він дивився цю гру, зробить якісь висновки, щось підкаже. Будемо сподіватися, що в найближчому майбутньому лікарі дозволять йому керувати командою не лише по телефону.