Головний тренер „Арсеналу” Олександр Баранов, виконавши задачу другого кола, збереження прописки у вищій лізі, надав шанс гравцям, яких називають резервістами. Особливо це стосується Павленка та І.Баранова. Вболівальники „Борисфена” як мінімум на рік прощаються з вищою лігою, але видно, що на більше, ніж перша ліга, інфраструктура команди не тягне. Стадіон, база, стабільне фінансування бажають кращого. На мій погляд, бориспільські фани не побачать вишки, як мінімум, два роки. Тому що як мінімум 80% цього складу перебувають на олівці у більш стабільних клубів. Перейдімо безпосередньо до гри.

55-Костюк

8-Коновалов

4-Бунєвчевич

7-Бабич
Пройдімось по складу канонірів. Місце у воротах зайняв голкіпер — дебютант вищої ліги Микола Павленко. Пара центральних захисників І.Баранов, Першин. Правий захисник Розгон, зліва Ганцарчик. Два лінійні хавбеки: зліва Бунєвчевич, відповідно, праворуч Костюк. Два центральних півзахисники Ебанда, Мізін. Під форвардом завжди молодий Коновалов. І єдиний форвард Бабич, Олександр Баранов діє за девізом „Не кількістю, а якістю.”

Перша десятихвилинка запам’яталась лише небезпечним кутовим „Арсеналу” та купою боротьби. На 10-тій хвилині „Борисфен” створив те, чого чекали його вболівальники (справжній небезпечний момент — прим. автора), але загрозу від воріт, вибивши м’яч на кутовий, відвів камерунський легіонер муніципалів Патрік Ебанда.

На 25-ій хвилині першого тайму Бабич змарнував вихід віч-на-віч з голкіпером. Решта першої половини матчу проходила на зустрічних ролях.

1:0 — коли вже закінчувався перший тайм і ніхто не передбачав, що хтось розмочить нулі на „електронному” табло „Колоса”. А відкрити рахунок не без допомоги рикошету вдалось „Арсеналу”, а саме його єдиному форварду Бабичу. Пробивши по воротам Костя застав голкіпера безсилим.

На початку другого тайму „Борисфен” володів територіальною перевагою. Бориспільчани, вже не мавши шансу на збереження прописки у вищій лізі, бажали гідно зіграти перед своїми вболівальниками та піти з вишки з високо піднятою головою. „Борисфен” володів ініціативою, гостро атакував, бажав над усе зрівняти рахунок, але, забігаючи наперед скажу, що їм це не дав зробить доволі молодий голкіпер Павленко. В цьому матчі вражав впевнений дебют у вищій лізі Миколи (в Кубку він уже грав, тож це був його другий матч за „Арсенал” — прим. автора). Так, усім було видно, що Павленко хвилювався, але він грав просто і надійно — коли було треба, просто вибивав м’яч.

На 17-ій хвилині другого тайму небезпечно контратакував Бабич, але все завершилось лише кутовим, який нічого не приніс.

З виходом на поле Ковальчика, атака киян заграла активніше, але рахунок так і залишився. Кияни здобувають лише третю перемогу в другому колі.