ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

14 Чемпіонат України, 28 тур. Арсенал 1:0 Металург Запоріжжя

27 травня 2005, 18:30. Київ, НСК "Олімпійський". 1000 глядачів. 25 градусів.
Костюк (57)

Арсенал: 43-Байрашевський, 5-Першин, 4-Бунєвчевич, 25-Розгон, 2-Ганцарчик, 24-Ебанда, 17-Пирич, 55-Костюк (9-Іванов, 69), 7-Бабич, 14-Скоба (8-Коновалов, 62), 16-Рибич

1-Бажан, 6-Ковальчик, 10-Клименко, 26-Анікєєв, 30-І.Баранов
ТРЕНЕР: Олександр БАРАНОВ

Металург: 1-Глущенко, 3-Флоря, 5-Попов, 12-Невмивака, 13-Бошняк (8-Демченко, 64), 4-Кривенцов, 7-Лучкевич (33-Вишняк, 76), 10-Шкембі, 21-Акопян, 32-Каракевич (99-Кировськи, 61), 46-Любарський

35-Жук, 28-Челядинський, 9-Годін, 45-Вернидуб
ТРЕНЕР: Валерій ЯРЕМЧЕНКО

Жовті картки: Пирич (37), Каракевич (38), Невмивака (82), Акопян (87)
СУДДІ: І.Подушкін, О.Плужник, В.Сусло (усі — Харків)

Друга перемога в цьому році чомусь не принесла особливої радості. За сценарієм цей матч став продовженням серії маловидовищних ігор із середняками турнірної таблиці.43-Байрашевський


5-Першин


4-Бунєвчевич


25-Розгон


2-Ганцарчик


24-Ебанда


17-Пирич


55-Костюк


7-Бабич


14-Скоба


16-Рибич
Лінія захисту була такою ж, як і проти "Таврії", тільки на ворота повернувся Байрашевський. Знову не потрапив до заявки Островський — невже в нього серйозний конфлікт із тренером? У півзахисті через дискваліфікацію Мізіна знайшлося місце Костюкові, а на лівому фланзі грав Скоба — теж нечастий гість в основі. Єдиним форвардом знову грав Рибич, а Окодуви не було навіть у запасі.

Команда Яремченка почала гру досить жваво, і наші захисники не завжди встигали за швидкими пересуваннями опонентів. Тому Байрашевському раз-по-раз доводилось демонструвати свої вміння. Наші відповіли ударами Бабича з-поза меж штрафного. "Металург" грав досить відкрито, на його половині поля утворювалися вільні зони, чим могли скористатися арсенальці. Але проходи Костюка та Рибича не мали логічного завершення: дійшовши до штрафного, гравець неначе не знав, що робити далі, й робив незрозумілий пас упоперек поля — або й просто втрачав м'яч.

Непогану атаку організували гості на 41-ій хвилині — удар Каракевича метрів з 15-и пішов повз ворота.

Другий тайм активніше почали арсенальці. Заробили кілька флангових штрафних, але використати їх не зуміли. Аж тут на 57-ій хвилині Ігор Костюк узяв гру на себе, пройшов правим флангом і пробив із середньої відстані — гол!

Гості не проявляли особливної активності, щоб відігратися, а господарі могли зміцнити становище, якби скористалися штрафними ударами по центру воріт. Але розіграли їх невдало.

На 74-ій хвилині атакували запоріжці, але не змогли завдати завершального удару. М'яч опинився в Байрашевського, і він швидко перевів м'яч у передню лінію. На жаль, при пасі Коновалова на Рибича серб трохи заліз в офсайд... і це був не єдиний момент, коли він припускався такої помилки.

Непогано ввійшов у гру Іванов. На 84-ій хвилині він пройшов кількох гравців і виходив на ударну позицію, але пробити йому не дали. Інший його прохід був зупинений ціною жовтої картки, ще в середині поля. Останньою нагодою зрівняти для запоріжців був штрафний метрів з 20-и по центру воріт. На щастя для господарів, м'яч пішов вище.

Вітаю з перемогою,
Donkey

Післяматчева прес-конференція

Валерій Яремченко: Гра була не такою мобільною — далася взнаки спека. Ми не зуміли реалізувати голеві ситуації, тому результат і негативний. Навчимося забивати — будемо вигравати.

Олександр Баранов: Ми останнім часом забиваємо, тому, напевно, й виграли. Ми прагнемо атакувати, не лише захиищатися. Напевно, тому й прийшов результат.

— Валерій Іванович, сьогодні не було вашої "палички-виручалочки" Сергія Силюка. Це сильно позначилося на грі команди?

— Так, насправді. Ми маємо дефіцит атакувальних гравців, і його бракувало. Власне, ми не мали жодного нападника. Силюк, граючи не на місці нападника, забив більше, ніж усі нападники разом узяті.

— Олександр Іванович, сьогодні ви здобули першу перемогу в другому колі на своєму стадіоні. Ви раді цьому?

— От у вас, журналістів, робота така, треба обов'язково щось вигадати — перша перемога, перша нічия... Неначе безкривдна асоціація, але вона якось чіпляє й ображає. Ми просто виграли. Ще раз вам, журналістам, пояснюю: ми граємо на перемогу в кожному матчі. Чи вона перша, чи друга, чи остання.

— Олександр Іванович, ви сьогодні грамотно зіграли в захисті й використали свій шанс у контратаці. Чи очікували такої агресивної гри від суперника на початку матчу?

— Звичайно, ми знали, що це серйозна, підготовлена команда. Ми очікували складної гри, знали, що не будемо всі 90 хвилин домінувати.

— Валерію Івановичу, продовжимо тему нападників. Як ви оцінюєте перспективи Кировськи?

— Йому потрібен час на адаптацію, щоб показати все, що він уміє. Не хотілося б його переглядати в іграх чемпіонату, де треба заробляти очки. А Каракевич у нас весь час грає в основі. Й не забив жодного м'яча. Я на нього ображаюсь, але все одно ставлю в основний склад :)

— Недавно він зіграв матч за дубль. Це був такий дисциплінарний захід?

— Я не думаю. Керуємося чисто спортивним принципом.

— Кажуть, що Бредун зазнав травми. Що з ним?

— В нього проблема з бедром.

Самма Тайма: Питання до Олександра Івановича. Ви бачите, як мало людей відвідує ігри "Арсеналу". на вашу думку, як це можна змінити?

— Я не збираюся, як Піночет, зганяти вас на стадіон. Звичайно, ми маємо грати більш видовищно. А чим вас заохотити? Пряниками та кока-колою? А по-друге, якщо ви насправді болільники цього клубу, навіщо десь тинятися з пивом. Приходьте на стадіон, послухайте ці удари, як люди стикаються, як вони дихають. А не дивіться по телевізору з пивом. Ласкаво прошу на стадіон, тоді й ми побачимо вашу кількість, а ви, може, побачите якесь видовище.

— Але ж люди приходять на гру, а не на зіткнення...

— Ви знаєте, людина має сім почуттів: зір, слух, тактивне вдчуття... Якщо вас цікавить лише видовище, тоді дивіться телевізор.

Donkey, Самма Тайма
ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК