ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

14 Чемпіонат України, 30 тур. Арсенал 2:0 Ворскла

16 червня 2005, 18:30. Київ, НСК "Олімпійський". Приблизно 400 глядачів. 23 градуси.
Окодува (56), Мізін (87, з пенальті)

Арсенал: 43-Байрашевський, 24-Ебанда, 4-Бунєвчевич, 25-Розгон, 2-Ганцарчик, 17-Пирич, 21-Мізін (К) (18-Кардаш, 88), 55-Костюк, 9-Іванов, 7-Бабич (6-Ковальчик, 68), 16-Рибич (20-Окодува, 46)

12-Павленко, 8-Коновалов, 14-Скоба, 65-Батальський
ТРЕНЕР: Олександр БАРАНОВ

Ворскла: 21-П'ятов, 4-Д.Стоян, 9-Мелліті, 20-Цуррі, 23-Радевич, 24-Хроль (К), 26-Ребенок (25-Медвєдєв, 50), 42-Соляник, 11-Миленкович (7-Кузнєцов, 66), 18-Чичиков, 35-Карпенко (8-Свистунов, 69)

1-Долганський, 28-Капанистий, 36-Чижов, 40-Полуницький
ТРЕНЕР: Володимир МУНТЯН

Жовті картки: Карпенко (63), Костюк (68), Цуррі (75), Окодува (78), Соляник (86)
СУДДІ: Ю.Мосейчук (Чернівці), О.Журба (Донецьк), О.Гордієнко (Дніпропетровськ)

Останній матч „Арсеналу”, як і всі попередні, не підбадьорив гравців великою кількістю вболівальників, і для цього є вагомі причини. По-перше, як вже хтось згадував на нашому форумі, подорожчали квитки, по-друге, гра муніципалів бажає кращого. А третя і найвагоміша причина — киянам потрібно було розділятись на три матчі. Перший, про який ми говоримо, другий це "класіко" чемпіонату — кроти приймали динаміків. А третій відбувався на верхньому полі „Олімпійського”. Тож глядачів від сили було 500 чоловік.

Перейдімо до складу. Місце в воротах знову зайняв Байрашевський. Експерименти експериментами, а ігрова практика голкіперу потрібна. Здивувала пара центральних захисників Ебанда-Бунєвчевич. Зліва Ганцарчик, справа Розгон. В півзахисті Іванов, Костюк, Пирич і Мізін. Під форвардом Бабич. І єдиний нападник Рибич.

Перші хвилини, як завжди, запам’ятались блідою тінню обох команд. Приблизно в середині першого тайму небезпечно пробивав Ганцарчик. Вболівальники гадали, що поляк забив, але неймовірними зусиллями голкіпер ворсклян Андрій П'ятов зупинив м’яч на лінії.

Також непогано атакували ворскляни. На 27 хвилині вболівальники киян зітхнули з полегшенням, коли після подачі Цуррі, Піріч ще б трохи і зрізав би м’яч у ворота.

Вражала цілеспрямована гра польського легіонера киян Северина Ганцарчика, який рятував ворота Байрашевського від ряду моментів. Наприклад, коли пішла зрізка у Бунєвчевича.

На 33 хвилині небезпечно пробивав Пирич, але на місці був П'ятов, який перевів м’яч на кутовий. Кутовий небезпечно завершував Мізін. Решта першого тайму пройшла на зустрічних курсах і небезпечними моментами не запам’яталась.

У другому таймі на поле вийшов Окодува, якому судилося стати гравцем матчу. На 56 хвилині Емануель залишився сам у штрафному майданчику гостей і елегантно переправив смугастого в ворота полтавчан. Майже весь другий тайм „Ворскла” сподівалась зрівняти рахунок, але не судилось. А закінчилось усе тим, що на останніх хвилинах матчу все тай же нігерієць Окодува заробив пенальті, який чітко реалізував Сергій Мізін.

Тепер можна здихнути з полегшенням, сезон завершено. Вдався він чи не вдався, вирішувати вам. Але очевидно, що в останніх матчах ми побачили справжню команду. І добре, що завершили сезон на мажорній ноті. До зустрічей у новому сезоні.