ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

14 Чемпіонат України, 30 тур. Арсенал 2:0 Ворскла

16 червня 2005, 18:30. Київ, НСК "Олімпійський". Приблизно 400 глядачів. 23 градуси.
Окодува (56), Мізін (87, з пенальті)

Арсенал: 43-Байрашевський, 24-Ебанда, 4-Бунєвчевич, 25-Розгон, 2-Ганцарчик, 17-Пирич, 21-Мізін (К) (18-Кардаш, 88), 55-Костюк, 9-Іванов, 7-Бабич (6-Ковальчик, 68), 16-Рибич (20-Окодува, 46)

12-Павленко, 8-Коновалов, 14-Скоба, 65-Батальський
ТРЕНЕР: Олександр БАРАНОВ

Ворскла: 21-П'ятов, 4-Д.Стоян, 9-Мелліті, 20-Цуррі, 23-Радевич, 24-Хроль (К), 26-Ребенок (25-Медвєдєв, 50), 42-Соляник, 11-Миленкович (7-Кузнєцов, 66), 18-Чичиков, 35-Карпенко (8-Свистунов, 69)

1-Долганський, 28-Капанистий, 36-Чижов, 40-Полуницький
ТРЕНЕР: Володимир МУНТЯН

Жовті картки: Карпенко (63), Костюк (68), Цуррі (75), Окодува (78), Соляник (86)
СУДДІ: Ю.Мосейчук (Чернівці), О.Журба (Донецьк), О.Гордієнко (Дніпропетровськ)

Лише в трьох останніх матчах, уже позбавлених турнірного значення, команда потішила нас перемогами. "Ворскла", яка в черговий раз виграла свою боротьбу за виживання, постала зовсім непретензійною командою, яка нічого не могла протиставити нинішньому "Арсеналу". Наші мали перевагу протягом усього матчу, і незважаючи на дуже великий брак в атакувальних діях, без труду забезпечили позитивний підсумок.43-Байрашевський


24-Ебанда


4-Бунєвчевич


25-Розгон


2-Ганцарчик


17-Пирич


55-Костюк


21-Мізін


9-Іванов


16-Рибич


7-Бабич
Основною новацією в розташуванні на полі стала пара центральних захисників Ебанда-Бунєвчевич. Відіграли вони нормально — форварди суперника не поставили перед ними якихось надзавдань. Дуже активним був Ганцарчик на лівому фланзі. "Група атаки" складалася з п'яти чоловік. Іванов і Бабич були активні, рухомі, але ККД їхніх дій був дуже невисоким. Дивно казати про брак виконавської майстерності гравців, які вже не перший рік на видноті у нашій вищій лізі, але як це назвати по-іншому? Форвард відкривається на гарній позиції, щоб вийти на ворота, йому треба обіграти одного захисника, але він не йде на зближення (бо знає, що не зможе?), відходить на незручну позицію та б'є по воротах. Дуже невдало. Це я про Бабича.

Що ж до Рибича, то його перебування на полі протягом першого тайму було геть непомітним. Гадаю, немає сенсу тримати в команді такого легіонера.

Від початку першого тайму наші домінували на полі. Довести атаку до логічного завершення в межах штрафного майданчика не вдавалося, тому основні надії покладались на удари здалеку. Запам'яталися спроби Ганцарчика на 21-ій хвилині (воротар не одразу зміг зафіксувати м'яч) та Пирича на 33-ій (П'ятов відбив м'яч на кутовий). І змарнована нагода Бабича на 35-ій хвилині, про яку йшлося вище.

"Ворскла" відповіла проходом Миленковича правим флангом на 44-ій хвилині. Він прострілював від лицевої лінії — захисники перевели гру на кутовий.

Після перерви на полі з'явився Окодува, і справи в атаці одразу пішли веселіше. Вже на першій хвилині тайму міг забити Бабич — після подачі кутового він був з м'ячем перед воротами — але не зміг розвернутися й пробити. На 48-ій хвилині гостро прострілював Мізін — ніхто не зміг замкнути, лише кутовий... А на 56-ій Окодува випередив захисників та в один дотик пробив повз воротаря! 1:0.

Полтавці дещо активізувалися, Байрашевський мусив вступати у гру. У нас на 74-ій хвилині мав нагоду Ковальчик, що вийшов на заміну — його удар метрів з 14 пройшов повз штангу.

Нарешті, на 86-ій хвилині Окодува зняв питання щодо результату гри. Він відкрився у штрафному, вийшов сам-на-сам з воротарем, і той мусив на ньому фолити. Мізін чітко, на паузі реалізував свій третій у сезоні пенальті. 2:0.

Завдяки вдалому фінішу арсенальці покращили турнірне становище, піднявшися на дев'яте місце — як і в минулому сезоні, як і після першого кола цього сезону. Але щоб утриматись навіть на такому рівні в наступному році, треба щось змінювати в команді. Які новини принесе літнє міжсезоння? Судячи з післяматчевих коментарів Баранова, майбутнє поки в тумані.

Вітаю з завершенням сезону,
Donkey

Післяматчева прес-конференція

Володимир Мунтян: Сьогодні передусім хотілося показати хорошу гру. Попередній матч дав нам деякі сподівання на те, що сьогодні хлопці зіграють із більшою впевненістю. У першу чергу маю на увазі молодих хлопців. Трохи не вийшло. Їм ще потрібен час, аби адаптуватися до таких ігор. З точки зору організації гри — ми знали сильні сторони суперника, і в першому таймі певною мірою ми змогли їх нейтралізувати. Хоча деякі гравці "Арсеналу" мали явну перевагу над нашими: ви бачили, як проходив Окодува, отримуючи перевагу над захисниками в кілька метрів. Я вітаю Олександра Баранова та його команду з завершенням сезону, бажаю ставити в новому сезоні більш високі задачі.

Олександр Баранов: Ми грали проти дуже молодої команди — 84-85 роки народження. Я розумію, що це наше майбутнє. Навіть візуально видно, що це ще не зовсім дорослі чоловіки. І звичайно, наша команда була більш досвідченю, зрілою, ніж суперник. Це відобразилося на футбольному полі, хоча на початку гра була дещо нервовою. Так команда має грати не лише проти таких молодих людей, а проти всіх суперників. Сьогодні я задоволений діями своєї команди. І дуже дякую їй за цей матч і за весь сезон.

— Володимире Федоровичу, які ваші подальші плани?

— По-перше, хочу принагідно подякувати всім мешканцям Полтави, вболівальникам, які підтримували нас у важкі для команди часи. Важко зараз щось сказати про мої подальші плани. Треба проаналізувати минулий рік, що було гарно, а що погано. Мине трохи часу, і все з'ясується.

— Питання до Володимира Федоровича. Що стало причиною вашої відставки і чи пропонував вам президент клубу залишитися?

— Ви самі розумієте, команду очолили нові керівники. В нас був важкий час після березня, коли стало відомо, що головний спонсор відмовився працювати з командою. Певний час ми були в незрозумілму стані. А потім прийшли нові власники клубу, які, можливо, вирішують більш серйозні задачі. Мені як гравцю та тренеру завжди хотілося вирішувати більш серйозні задачі, ніж виживання у лізі. Що стало причиною моєї відставки — краще запитайте в керівників клубу. Щодо мене, то я не збирався залишати команду.

Donkey: Два питання до Олександра Івановича. Як би ви охарактеризували минулий сезон? І чого нам чекати від наступного сезону, на що сподіватися?

— Щодо минулого сезону, то так, ми припустилися кількох помилок. Через які не посіли запланованого місця. За моїми підрахунками, лише 3 гри треба було не програти, а виграти. Може, не здійснювати чудес із лідерами, а просто виграти свої ігри, й усе було б інакше.

Мунтян: Починаючи з першого туру в Полтаві? :))

— Може, й так :) Треба було виграти ці ігри, але цього не сталося. Отже, сталися помилки, як гравців, так і тренерів, які підлягають аналізу. Останні ігри показали, що ми виправляємось, беремо, як-то кажуть, свою подачу. А в наступному сезоні, можливо, з'являться нові прізвища, якщо нам це дозволять. Але в принципі я задоволений гравцями, яких ми маємо зараз. Я гадаю, що гра стабілізується, і ми будемо брати свою подачу, й наберемо досить очок, щоб посісти заплановане місце. Оце я так коротко сказав, як я бачу "Арсенал", якби я працював далі...

— Пане Мунтян, чи змінилася ситуація з приходом нового президента у квітні? І чи були у вас конфлікти з керівництвом клубу?

— Звичайно, фінансова ситуація в клубі покращилась. А конфлікти, ви маєте на увазі з новим керівництвом? Ні, зовсім не було.

Donkey
ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК