ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

15 Чемпіонат України, 13 тур. Арсенал 0:2 Іллічівець

23 жовтня 2005, 16:00. Київ, НСК "Олімпійський". Приблизно 1500 глядачів. 11 градусів.
0:1 Цихмейструк (9), 0:2 Гай (65)

Арсенал: 43-Байрашевський, 5-Першин, 4-Бунєвчевич, 25-Розгон (32-Брґлес, 46), 14-Скоба, 15-Ебанда (19-Батальський, 67), 17-Пирич, 9-Іванов, 55-Костюк (К) (21-Мізін, 78), 7-Бабич, 6-Ковальчик

41-Вокальчук, 8-Коновалов, 23-І.Баранов, 24-Уваров
ТРЕНЕР: Олександр БАРАНОВ

Іллічівець: 99-Шуховцев, 6-Краснопьоров, 17-Мальцев, 18-Яксманицький (20-Бойко, 71), 22-Конюшенко, 7-Єсін, 8-Мазуренко, 16-Платонов, 19-Гай (25-Пуканич, 89), 55-Цихмейструк, 21-Левига (11-Кривошеєнко, 80)

1-Нікітін, 4-Бояринцев, 13-Гібалюк, 27-Півненко
ТРЕНЕР: Іван БАЛАН

Жовті картки: Конюшенко (24), Яксманицький (27), Платонов (36), Ковальчик (63), Скоба (75)
СУДДІ: А.Шандор, Е.Валенко, Ю.Дерев'янко (усі — Львів)

Поразка, поразка, і ще раз поразка. Що далі? Не знаю, але знаю точно, що щось треба міняти, так справи далі йти не можуть. Останні три матчі каноніри не схожі на себе. Куди поділась команда, яка на рівні змагалась із „Динамо” „Дніпром” та „Шахтарем”? Чекати? Скільки? На ці питання ніхто не може дати відповіді. Перейдімо краще до матчу. Матч між Іллічівцем і Арсеналом не привернув до себе великої глядацької підтримки, але хто хотів, той потрапив. Прочитавши перед матчем програмку на матч, я дізнався, що цей матч повинен бути 50-им для захисника киян Мирко Бунєвчевича у вищій лізі, забігаючи наперед скажу, що дебют не вдався.

Склад канонірів не вражав, бо з кожним матчем Олександр Баранов змінює склад мінімум на 30 %. Відновився Роман Байрашевський, який і зайняв останній рубіж „Арсеналу”. Центр захисту був представлений в обличчі Першина та Бунєвчевича. Справа в захисті - Розгон, зліва Скоба. Чотири півзахисники: Іванов, Ебанда, Пирич та Костюк. Останній вийшов на поле з капітанською пов’язкою. Попереду Бабич та Ковальчик. Якщо вас дивує відсутність на полі головного бомбардира киян, то він зараз відбуває дискваліфікацію. Без нього наш напад виглядає відверто беззубо.

Вже на дев’ятій хвилині гості вийшли вперед. Після необачних дій гравців муніципалів. Майже сам на сам з голкіпером киян вийшов півзахисник азовців Руслан Левига, замість удару він віддав пас на Едуарда Цихмейструка, останній з кількох метрів відправив м’яч у ворота Романа Байрашевського. Вже на дев’ятій хвилині 0:1? Та ще й вдома, така гра не додає настрою.

Забивши м’яч, маріупольці відійшли на свою половину поля, канонірам треба було відігруватись. Кияни дуже старались, чого тільки варті удари Ковальчика та Бабича. Але ці удари так ні до чого і не довели.

Після першого тайму на поле замість Віталія Розгона вийшов хорват Даріо Брґлес. Він оживив атакуючі дії на правому фланзі, до того ж Олександр Баранов дав настанову Іванову діяти більше в нападі. Таким чином, з початком другого тайму „Арсенал” грав з двома-трьома форвардами. Пізніше на заміну вийшли Мізін та Батальський.

На 64 хвилині після відвертої помилки Бунєвчевича, у якого в той вечір майже нічого не виходило, Олексій Гай проштовхнув смугастого в сітку, Роман Байрашевський був безсилий. 2:0 - здавалось вже матч завершено, але кияни віри не втрачали, робили все для того, щоб не бути хлопчиками для биття в очах рідних вболівальників. Не треба робити жорстких висновків, просто в один окремий день „Іллічівець” був на голову вищий за „Арсенал”. Перед матчем я проводив паралелі з минулорічним матчем, так, тим матчем який завершився 5:2. Нічого такого зараз наша команда не демонструє.

Щодо після матчевої прес-конференції, то тут наставник муніципалів Олександр Баранов відповідав не густо, а що скажеш по такій грі.