ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

15 Чемпіонат України, 15 тур. Арсенал 0:2 Металург Донецьк

6 листопада 2005, 16:00. Київ, НСК "Олімпійський". Приблизно 1500 глядачів. 11 градусів.
0:1 Бунєвчевич (19, автогол), 0:2 Косирін (23)

Арсенал: 1-Бажан, 5-Першин, 4-Бунєвчевич, 25-Розгон, 26-Анікєєв (7-Бабич, 34), 14-Скоба, 17-Пирич (55-Костюк, 78), 21-Мізін (К), 9-Іванов, 24-Уваров (6-Ковальчик, 47), 20-Окодува

43-Байрашевський, 8-Коновалов, 15-Ебанда, 32-Брґлес
ЗАМІСНИК ТРЕНЕРА: Ігор БАБІНЧУК

Металург: 66-Дишленкович, 4-Чечер, 12-Бусаїді, 33-Джюзелов, 55-Флоря, 7-Зотов, 8-Ткаченко, 17-Закарлюка (16-Аліуце, 68), 23-Ристич, 88-Шищенко (10-Мелік'ян, 85), 28-Косирін (2-Полянський, 90+2)

1-Вірт, 6-Грнчаров, 11-Олексієнко, 18-Не
ТРЕНЕР: Олександр СЕВИДОВ

Жовті картки: Анікєєв (30), Бабич (36), Бусаїді (40), Іванов (59), Ковальчик (61), Зотов (85)
СУДДІ: Ю.Мосейчук (Чернівці), А.Валенко, Е.Валенко (обидва — Львів)

Отож, ще один програш. Що можна сказати — лише те, що з такою грою нас чекає перша ліга. Здавалося б, прийшов новий тренер, у гравців повинна з’явитись додаткова мотивація. Та де там? Якщо хтось скаже, що клас „Металурга” вищий за клас „Арсеналу”, можливо я з вами погоджусь, але ж все одно не можна вже третій матч поспіль так беззубо грати, до того ж без забитих голів. Як казав Заваров, мовляв, я не чарівник — і це було видно. Команда продовжує падати вниз. Можливо, тренер зараз ні до чого.

На трибунах, поки що Національного Спортивного комплексу „Олімпійський” було негусто. До нас у гості завітали фани „Металурга”, які приїхали вранці, в день матчу на трьох автобусах, напевно за рахунок клубу. Фан-сектор „Арсеналу” виглядав трохи поскромніше, але був заряджений на перемогу на 100 %. Не просто кажуть, білі розводять та виграють. М’яч у центральному колі розводили саме гості. Склад „Арсеналу” змінився порівняно з матчем в Полтаві. У воротах Бажан, що вилікувався після травми. Захист: Зліва — Анікєєв, справа — Розгон, пара центральних захисників Бунєвчевич та Першин. П’ять півзахисників Уваров, Мізін, Іванов, Скоба та Пирич. Та єдиний форвард, який за весь матч нічим цікавим не запам’ятався, Окодува.

З початком матчу „Металурги” одразу взялись за своє, про це свідчать удари Косиріна та Ткаченка. Каноніри також не відпочивали і відповідали беззубими атаками, які так нічим і не завершувались. 18 хвилина — подача кутового Пиричем, захисники донеччан не дають пробити Першину. Удар від воріт. Голкіпер гостей Володимир Дишленкович, до речі я нещодавно дізнався, що він непоганий знайомий Бунєвчевича, вибиває м’яч. Бажан трохи вийшов з воріт. Бунєвчевич, приймаючи м’яч, скидає його назад голкіперу, Бажан (так-так, ви не помиляєтесь, той що Стіна, вийшовши не дотягується до смугастого. І м’яч спокійно опиняється в сітці „бессарабських” воріт. Отож, 0:1 на 20 хвилині ми програємо. Та нічого, обіграємось — промайнуло в голові у кожного київського вболівальника, та не тут то було. Захисники дають пас назад, на голкіпера. Бажан, довго тримаючи м’яч у ногах, починає обводити голеадора гостей Косиріна, що підбіг на нього. І що ви думаєте, це завершується тим, що найкращий бомбардир минулого року забирає м’яч у Ігоря і спокійно опиняється біля воріт. Косиріну не залишалось нічого іншого, як забити. 0:2, це вже третій матч поспіль з таким рахунком каноніри програють. На 34 хвилині замість Анікєєва, який щойно вилікувався, виходить Бабич. Форвард замість захисника. Скоба пересувається на лівий фланг. Перший тайм завершився. По статистиці, за перший тайм каноніри били сім разів по воротах і ні разу не влучили.

На 49 хвилині наш тренер іде майже ва-банк, випускаючи третього форварда, Мацея Ковальчика, замість Уварова. Моментів у „Арсеналу” було не мало, але головне результат. Як тільки не реалізували свої нагоди Іванов та Окодува... Отож, четвертий поспіль програний матч, і третій поспіль з рахунком 0:2.