ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

15 Чемпіонат України, 25 тур. Арсенал 1:1 Металіст

9 квітня 2006, 18:00. Київ, НСК "Олімпійський". 2800 глядачів. 14 градусів.
0:1 Ярош (34), 1:1 Першин (63)

Арсенал: 1-Бажан, 33-Беньо, 5-Першин, 26-Шандрук (14-Скоба, 62), 2-Романчук, 22-Канкава (10-Ярошенко, 80), 4-Свідерський, 9-Іванов, 21-Мізін (К), 6-Ковальчик (19-Батальський, 69), 20-Окодува

78-Кирилов, 25-Розгон, 32-Брґлес, 39-Перич
ТРЕНЕР: Олександр ЗАВАРОВ

Металіст: 29-Горяїнов, 2-Хомин, 7-Валяєв (18-Олійник, 67), 8-Діденко (47-Жадер, 90), 9-Слюсар, 21-Бабич, 23-Данилов, 37-Бордіян, 10-Джакобія (4-Глушок, 85), 14-Ярош, 24-Фомін

1-Боровик, 11-Давидов, 51-Костюк, 71-Світличний
ТРЕНЕР: Мирон МАРКЕВИЧ

Жовті картки: Ковальчик (50), Валяєв (54)
СУДДІ: А.Жосан (Херсон), В.Валуєв (Запоріжжя), В.Ольшанецький (Івано-Франківськ)

Виходячи з турнірної ситуації, "Арсеналу" була конче потрібна перемога — але якість гри, продемонстрована в першому таймі, цілком заслуговувала на другу поспіль домашню поразку. На щастя, після перерви команда змогла додати.1-Бажан


5-Першин


33-Беньо


26-Шандрук


4-Свідерський


22-Канкава


9-Іванов


21-Мізін


2-Романчук


20-Окодува


6-Ковальчик
Розташування гравців було доволі звичним. Романчук грав не на фланзі, а ближче до центру, допомагаючи активним Канкаві та Мізіну. Усю праву бровку закривав Свідерський. У парі з Окодувою в нападі грав Ковальчик, а Іван Перич залишився на лавці — як на мене, даремно.

В першому таймі господарям рідко вдавалися осмислені атакувальні дії. Брак у передачах і невисокі швидкості дозволяли харківським захисникам спокійно нейтралізувати загрози. Гості виглядали мобільнішими та гострішими, хоча особливих моментів у них спочатку теж не було.

На 28-ій хвилині після атаки лівим флангом м'яч опинився в Канкави, який сильно пробив — Горяїнов був на місці. На 29-ій ударом метрів з 18-и відповіли гості — трохи повз ціль. А на 35-ій елегантна комбінація Фомін-Джакобія-Ярош залишила поза справами чотирьох наших захисників, і Бажан не міг перешкодити 14-му номеру "Металіста" відкрити рахунок.

Після голу господарі "прокинулися": в наступній атаці знову добряче приклався до м'яча Канкава (це в нього сьогодні непогано виходило!) — воротар грає чітко. А ще за дві хвилини Іванов утік від двох захисників, але його зупинили на самій лінії штрафного майданчика. Кут був досить гострий, та Мізін бив безпосередньо по воротах — трохи вище.

А на останній хвилині тайму швидкий прохід Джакобії замикав Слюсар, і це ледве не призвело до другого голу. Врятував Бажан.

Відчуваючи, що відступати нікуди, після перерви наші заграли активніше. Канкава знову б'є з-поза меж штрафного — мимо. Свідерський та Романчук комбінують на правому фланзі, навіс останнього у центр — невлучно. На 62-ій хвилині замість захисника Шандрука Заваров випускає Скобу, і вже першим своїм дотиком Ігор б'є здалеку й змушує попрацювати Горяїнова. А на наступній хвилині вдалося досягти успіху. Після затяжної атаки м'яч опиняється у Першина, і той, незважаючи на 35 метрів, що відділяли його від воріт, стріляє в дальній від себе кут. Гол вийшов дуже ефектним.

І надалі перевагу мав "Арсенал", проводячи різнопланові гострі атаки. На 70 хвилині Горяїнов вийшов з воріт і не дозволив пробити Окодуві. Потім Беньо бив головою, впритул "розстрілюючи" воротаря — той не помилився. Потім Окодува відкривався у штрафному, але прийняти м'яч йому завадили двоє захисників. Нарешті, на 80 хвилині навіс із лівого флангу знову завершував Юрій Беньо. Удар ногою в нього вийшов гіршим — вище воріт.

В останні десять хвилин арсенальці рвалися вперед, але велике бажання вирвати перемогу не було підкріплене майстерністю — атаки були хаотичними й не становили великої загрози. Команда Маркевича гасила темп гри за допомогою тактичних замін, і їй довелося довести справу до нічиєї.

Нічия дозволила господарям "виповзти" з зони вильоту за рахунок різниці м'ячів. Багато вирішить гра в Алчевську наступної суботи. Але, зрозуміло, не все зараз залежить від самої команди. Наразі неясно, чи зможе "Арсенал" повноцінно функціонувати без Омельченка на посаді мера.

Усім щасти,
Donkey

Післяматчева прес-конференція

Мирон Маркевич: Чесно кажучи, це наша найгірша гра. Тут є, звичайно, об'єктивні причини — після гри з "Динамо" Київ у нас три чоловіка випали через картки, через травми. Все довелось перебудувати... Далеко не краща наша гра, але напевно, треба й через це перейти. Я незадоволений грою своєї команди.

Василь Євсєєв: Олександр Анатолійович не зміг прийти — він зірвав голос, і просив його вибачити. Ми знали, з ким сьогодні граємо — з командою, що перебуває в горішній частині таблиці, отже вона добре організована і перебуває в бойовому настрої. А ми грали — якщо взяти перший тайм, то мало того, що не створили нічого попереду, ще й "наварили" позаду, привезли собі гол. Другий тайм — трохи додали, але цього недосить. Проскакує така невпевненість, коли треба грати гру на себе. Моменти треба реалізовувати. А воротар суперника добре зіграв. Для нас усі ігри такі, коли найголовнішим є результат.

ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК