ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

16 Чемпіонат України, 10 тур. Арсенал 0:0 Металіст

15 жовтня 2006, 16:00. Київ, НСК "Олімпійський". Приблизно 500 глядачів. 11 градусів.

Арсенал: 1-Деонас, 5-Беньо (К), 4-Розгон, 15-Литовченко, 3-Ільницький, 26-Шандрук (29-Рибальченко, 77), 22-Канкава, 9-Закарлюка, 12-Брґлес (25-Герасим'юк, 62), 10-Ярошенко, 19-Батальський

78-Кирилов, 7-Мізін, 14-Головко, 16-Рибич, 24-Черніков
ТРЕНЕР: Олександр ЗАВАРОВ

Металіст: 29-Горяїнов (К), 37-Бордіян, 22-Обрадович, 5-Бабич, 6-Ганцарчик, 33-Девич, 9-Слюсар, 7-Валяєв, 23-Данилов, 25-Рикун (8-Діденко, 63), 24-Фомін (15-Кузнецов, 85)

12-Гуменюк, 2-Хомин, 11-Давидов, 18-Олійник, 30-Папа Ґує
ТРЕНЕР: Мирон МАРКЕВИЧ

Жовті картки: Данилов (16), Фомін (29), Ільницький (29), Шандрук (42), Бордіян (57)
СУДДІ: О.Зубарєв, О.Журба, В.Шеховцов (усі — Донецьк)

Знову нічия — четверта в п'яти домашніх матчах "Арсеналу". Та й в історії зустрічей зброярів із "Металістом" такий підсумок є найбільш популярним: шість нічиїх у дев'яти іграх. А безвиграшна серія команди налічує вже шість матчів.

Суперники демонстрували нібито й непоганий футбол, але моментів біля воріт було відверто мало. Далася взнаки й злива, що почалася наприкінці першого тайму. Якщо казати про "Арсенал", то очевидною причиною очкових втрат у цьому сезоні є слабкість нападу. Втративши Джакобію, команда перестала перемагати. Зусиль Батальського бракує для успішного завершення атак. А сьогодні не було ще й такого корисного у креативному плані гравця, як Сергій Мізін.1-Деонас


5-Беньо


4-Розгон


3-Ільницький


15-Литовченко


26-Шандрук


22-Канкава


12-Брґлес


10-Ярошенко


9-Закарлюка


19-Батальський
Присутність у складі господарів одразу п'ятьох номінальних захисників свідчила про те, що Олександр Заваров з повагою ставиться до суперника. Разом з Беньом у центрі грав уже призабутий Розгон (перша гра Віталія в цьому чемпіонаті), а Литовченко персонально опікав Фоміна. В центрі, як звичайно, велику роботу виконував Джаба Канкава. В атакувальній групі вперше знайшлося місце і Ярошенкові, і Брґлесу — раніше вони виходили один замість іншого на заміну. Втім, дії обох були не надто гострими.

Дебют матчу пройшов без особливих пригод. Важко було віддати комусь із суперників перевагу. Лише на 18-ій хвилині цікаву атаку провів "Арсенал": Шандрук пройшов лівим флангом і прострілив у центр, але Батальський до м'яча не дотягнувся. За дві хвилини відповідь гостей: Девич наблизився з м'ячем до штрафного, зсунувся до центру й віддав Валяєву, а той міг скористатися трохи необачним виходом Деонаса з воріт. На щастя для "Арсеналу", м'яч пройшов вище воріт.

Наприкінці тайму суперники знову обмінялися моментами. На 36 хвилині після подачі штрафного з правого флангу з близької відстані пробивав Слюсар — не влучив. На 44-ій — стрімка контратака "Арсеналу", і Закарлюка опинився на чудовій позиції перед воротами. В останній момент йому завадив захисник "Металіста".

Після перерви гра тривала в такому ж ключі, але випади "Металіста" були гострішими. На 55-ій хвилині Деонас кинувся назустріч Рикуну й урятував свою команду від голу. На 66-ій удар зі штрафного — м'яч від стінки виходить на кутовий. На 72-ій — неприємний удар Девича метрів з 15-и, трохи повз ворота.

Прагнучи схилити "терези" матчу на свою користь, Заваров міняє захисника Шандрука на другого форварда — у дорослій команді дебютує 18-річний Вадим Рибальченко. Але досягти успіху не вдалося. Простріл Герасим'юка на 83 хвилині перехопив голкіпер Горяїнов. А прорив Батальського на 92-ій перервали захисники, вибивши м'яч на кутовий.

Після матчу Заваров традиційно скаже, що задоволений здобутим очком — а на думку Маркевича, його команда мала вигравати в Києві. Стагнація "Арсеналу" затягнулася, і напевно, не останню роль тут відіграє незрозуміла ситуація з майбутнім клубу. Втім, команда залишається у групі лідерів — можна сказати, що нічого ще не втрачено. Тільки б вирішити позафутбольні проблеми...

Хай щастить,
Donkey

ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК