ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

16 Чемпіонат України, 4 тур. Арсенал 1:0 Металург Запоріжжя

19 серпня 2006, 19:00. Київ, НСК "Олімпійський". Приблизно 400 глядачів. 29 градусів.
1:0 Канкава (51)

Арсенал: 1-Деонас, 5-Беньо, 26-Шандрук, 2-Романчук, 3-Ільницький, 18-Бредун, 22-Канкава, 7-Мізін (К), 9-Закарлюка, 12-Брґлес (10-Ярошенко, 62), 8-Джакобія (14-Головко, 87)

78-Кирилов, 4-Розгон, 25-Герасим'юк, 29-Рибальченко, 39-Перич
ТРЕНЕР: Олександр ЗАВАРОВ

Металург: 1-Глущенко, 2-Челядинський, 16-Квірквелія, 23-Карамушка, 5-Михайленко, 14-Польовий, 25-Кашевський, 26-Демченко (55-Селак, 55), 27-Годін (11-Силюк, 66), 21-Кабанов, 33-Любарський (7-Тасевськи, 57)

12-Постранський, 4-Трусевич, 20-Лозинський, 28-Дудник
ТРЕНЕР: Сергій ЯЩЕНКО

Жовті картки: Канкава (20), Демченко (50), Джакобія (73), Тасевськи (73)
СУДДІ: В.Годулян (Одеса), О.Муравйов (Маріуполь), В.Шеховцов (Донецьк)

Хто б міг подумати — в чотирьох стартових матчах "Арсенал" втратив лише два очка й іде на третьому місці, слідом за двома т.зв. ґрандами нашого футболу! Втім, якість гри, принаймні в домашніх матчах, залишає бажати ще багато кращого. Тому не варто аж надто захоплюватися цим стартовим результатом — він багато в чому став наслідком не найкращої форми суперників нашої команди.

Неприємно вразила кількість глядачів на "Олімпійському". Цифра 2000 від ПФЛ, здається, у кілька разів перевищує реальну заповненість арени. На грі з "Чорноморцем" глядачів було помітно більше.1-Деонас


26-Шандрук


5-Беньо


3-Ільницький


18-Бредун


22-Канкава


2-Романчук


12-Брґлес


7-Мізін


9-Закарлюка


8-Джакобія
Склад "Арсеналу" не змінився порівняно з переможним матчем у Сімферополі, та й розташування гравців було звичним. Незважаючи на два голи Ярошенка в перших двох матчах, місця в основі йому знову не знайшлося — на правому фланзі дуже активним був Брґлес. На жаль, швидкі прориви хорвата не отримали гідного завершення в центрі. Що ж до висунутого вперед Лаші Джакобії, то його взаєморозуміння з партнерами поліпшується, і недарма голева атака пройшла за його безпосередньої участі. Як звичайно, активно та продуктивно зіграв Мізін.

Втім, перший тайм був дуже нудним. Арсенальці мали територіальну перевагу, але створити щось конструктивне біля воріт Глущенка не могли. Запоріжці начебто й не хотіли нічого змінювати в матчі, сподіваючись достояти 90 хвилин біля своїх воріт?! Більш-менш цікаві атаки з'явилися тільки в другій половині тайму. На 23-ій хвилині Глущенко не дотягнувся до м'яча після прострілу у штрафний, але він таки завадив Закарлюці прицільно пробити — м'яч пішов вище. На 29-ій гарний розіграш штрафного у виконанні гостей — Михайленко замикав флангову подачу і трохи не влучив у ворота. На 38-ій хвилині гарний удар удався Джакобії з відстані 20 метрів — Глущенко зміг зупинити м'яч на самій лінії воріт. А в компенсований арбітром час найкращу нагоду відзначитися мав Мізін, безперешкодно замикаючи подачу кутового. Але удар не вийшов, м'яч пішов значно вище.

І після перерви невелику перевагу мали господарі. Досить несподівано вони перетворили її у гол: Канкава обігрався з Джакобією та виконав підкручений удар з великої відстані, який став недосяжним для Глущенка. Надалі гра знову заспокоїлась. Тільки наприкінці ігрового часу металурги стали масово атакувати, а зброярі дістали можливість спіймати їх на контратаці. Команди обмінялися чудовими моментами, але воротарі були на висоті: спочатку Глущенко парирував удар Ярошенка, а потім після навісу зі штрафного Деонас із самого кута воріт витягнув м'яч, пробитий Кабановим! В останні хвилини перевагу мав "Металург", але кияни вистояли. Тепер на черзі непростий іспит у Дніпропетровську.

З перемогою!!
Donkey

Післяматчева прес-конференція

Сергій Ященко: Передусім хочу поздоровити "Арсенал" з перемогою. Вони агресивніше грали в атаці. Як ми не налаштовували своїх гравців діяти більш агресивно, комбінувати, діяти різноманітно — правило таке: якщо ти захищаєшся, неодмінно пропустиш. І все-таки, клас гравців "Арсеналу" не на порядок, але трошки вищий. Удар Канкави поставив крапку. Ми мали схожі моменти, та не змогли їх завершити. Важко, не маючи гравців, вищих за середній рівень, розраховувати на якусь перемогу, ставити якісь високі задачі. Руки опускати не будемо — будемо працювати, шукати підсилення та працювати з цими гравцями.

Олександр Заваров: По-перше, хочу подякувати гравцям за те, що вони виконали свою "установку". Позитивний результат — добре для моралі в команді, для впевненості в собі. "Металургу" не треба, мабуть, дуже засмучуватись, бо він зараз готується до гри-відповіді в Кубку УЄФА. Перший тайм проходив мляво, було багато втрат, повільна гра, і напевно, хто б забив перший, той би й виграв. Нам повезло більше. Хоча мені дуже подобається команда Запоріжжя: гарні гравці, високі. Мабуть, над ними тяжіє гра-відповідь із "Зімбру". Сьогодні гравці зробили те, що могли — зважте на погодні умови, на цю спеку.

— Судячи з вашої реакції після фінального свистка, було таке враження, що ви виграли чемпіонат України!

— А ви б бачили, що коїться в роздягальні! Гравці дістали задоволення від самої гри та від результату. А я не буду при цьому ходити бундючним, якось мудрувати — я теж радий! Я в душі ще молодий :) Я люблю радіти, і я сьогодні радий за свою команду.

Donkey

ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК