ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

16 Чемпіонат України, 16 тур. Арсенал 1:0 Ворскла

26 листопада 2006, 15:30. Київ, НСК "Олімпійський". Приблизно 500 глядачів. 9 градусів.
1:0 Ярошенко (62)

Арсенал: 1-Деонас, 5-Беньо (К), 15-Литовченко, 4-Розгон, 3-Ільницький, 26-Шандрук, 22-Канкава, 12-Брґлес (39-Перич, 73), 9-Закарлюка, 10-Ярошенко (16-Рибич, 89), 19-Батальський

78-Кирилов, 14-Головко, 17-Пирич, 21-Гітченко, 24-Черніков
ТРЕНЕР: Олександр ЗАВАРОВ

Ворскла: 21-П'ятов, 32-Джуричич, 4-Стоян (К), 37-Ярмаш, 38-Даллку, 25-Медведєв, 7-Маркоськи (43-Артюх, 82), 20-Цуррі, 9-Лікіою (8-Швець, 66), 10-Грумич, 11-Кондратюк (40-Стоймирович, 71)

1-Долганський, 6-Ничипорук, 29-Попов, 36-Чижов
ТРЕНЕР: Віктор НОСОВ

Жовті картки: Медведєв (8), Ярмаш (28), Даллку (78)
СУДДІ: О.Зубарєв (Слов'янськ), О.Сидоренко (Шостка), В.Соболевський (Житомир)

Не дуже видовищна гра — за свідченням обох тренерів, суперники боролися не лише один з одним, а й з важким полем "Олімпійського". "Арсенал" мав перевагу, однак вона була незначною, і долю матчу вирішила лише майстерність Ярошенка в одному конкретному епізоді.1-Деонас


15-Литовченко


5-Беньо


3-Ільницький


26-Шандрук


4-Розгон


22-Канкава


12-Брґлес


10-Ярошенко


9-Закарлюка


19-Батальський
Досі заліковує травму Олександр Романчук, а Євген Бредун пропускав матч через вилучення. Знову не було Сергія Мізіна. Натомість одужав Джаба Канкава, і він був одним із найактивніших. На жаль, після зимової перерви грузинський півзахисник, скоріш за все, опиниться в "Дніпрі". На місці Бредуна в центрі півзахисту виступав Олег Шандрук, а на правому фланзі знайшлося місце для хорвата Брґлеса.

Перший тайм пройшов без особливої гостроти. Арсенальці діяли активніше — але зусилля до взяття воріт зводилися до ударів метрів з 25-30. Кілька разів Закарлюка бив зі штрафних, не зважаючи на відстань до воріт. Часом Канкава намагався повторити свої ефектні голи здалеку. На 33 хвилині красивий прохід Джаби зупинили фолом — бити штрафний взявся Ярошенко, але воротар був на місці. Наприкінці тайму й Віталій Розгон сильно пробив здалеку — П'ятов теж грає чітко.

Після перерви гра тривала в тому ж дусі — тільки вилазки "Ворскли" до воріт господарів почастішали. Але Деонасу не довелося по-серйозному вступати в гру. Зате випад "Арсеналу" на 62 хвилині завершився голом. Ярошенко розібрався в ситуації та пробив у верхній кут воріт П'ятова.

Гості вдалися до замін гравців лінії атаки. І Заваров випустив другого форварда — вперше після довгої перерви ми побачили Івана Перича. Та Ваня нічого суттєвого на полі не показав. Щодо "Ворскли", вона заробила кілька штрафних і кутових — безрезультатно. Господарі відповіли проривом Батальського, який увійшов до штрафного й безперешкодно пробив по воротах. Не влучив...

Отже, осінню частину сезону "Арсенал" завершує в позитивному настрої. І на гру до Львова команда, скоріш за все, їде основним складом — що свідить про настрій на боротьбу і в новому році. Втім, переводити подих ще зарано: рішення про подальше фінансування клубу ми ще не почули. І навіть за умови позитивного рішення, нелегкою задачею для Олександра Заварова буде зберегти теперішній, дуже перспективний підбір виконавців.

З перемогою!!
Donkey

Післяматчева прес-конференція

Віктор Носов: У цілому гра була рівна. Те, що ми грали з трьома номінальними форвардами, нашу гру не підсилило. Я задоволений ставленням хлопців до гри, самовіддачею. І в першому колі ми програли через гол Ярошенка, і сьогодні. Бажаю супернику удачі в подальших іграх. Сьогодні обидві команди боролися з важким полем. Бажаю київському "Динамо" добре зіграти з "Реалом" на цьому полі. Я радий, що сьогодні обійшлося без травм.

Олександр Заваров: Стосовно поля цілком погоджуюся з Віктором Васильовичем. Сьогодні команди більше сил віддавали не грі, а подоланню перешкод у вигляді в'язкого поля. Воно схоже на газон десь у лютому: вологе, важке. Гра була такою, що хто першим би забив, той би й набрав очки, бо моментів було обмаль як у нас, так і в "Ворскли". Нам більше пощастило й ми забили. Стосовно "Арсеналу" можу сказати, хоч би як там було, а моя команда готова грати й завойовувати очки. Може, гра не вийшла яскравою, та боротьба йшла по всьому полю. Обидві команди заслуговували на очки, але повторюся: нам пощастило більше.

Astik: Чи правда, що "Арсенал" викупить Олександр Омельченко?

— Це важке питання, поки це лише розмови, хоча я зустрічався з Олександром Олександровичем. Питання у стадії розгляду. Добре, що нашу гру з "Карпатами" перенесли на тиждень, і за цей час гравці не розійдуться у відпустку чи по інших клубах.

Astik: Але ж Омельченко сказав, що буде особисто присутній на наступному аукціоні й викупить 80% акцій "Арсеналу"...

— Може й так, я не знаю. Ви ж зрозумійте, аукціон буде тільки коли? Наприкінці грудня. На той час тренерський штаб і більшість гравців уже приймуть для себе певні рішення. Поки ми працюємо до 2 грудня й нікого додому не відпускаємо. Для мене це важке питання — шкода втратити гравців, яких ми маємо. Вони можуть посилити наших конкурентів... Але я турбуюся і за долю гравців. Я не проти "Арсеналу", але в першу чергу я за своїх гравців. Тому, коли мене просять оцінити котрогось із футболістів, я даю їм об'єктивну характеристику.

Astik: Канкава вже точно гратиме в "Дніпрі"?

— Наскільки мені відомо, він підписав попередній контракт і в подальшому, скоріш за все, буде виступати за "Дніпро".

— Ви залишаєтесь тренером команди?

— Як я можу зараз про щось казати? Усе залежить від людей, які придбають клуб. Час покаже, що буде далі.

Astik: На гру з "Карпатами" ви все-таки відмовляєтесь їхати?

— Може, це мої особисті емоції. Я нагрубив і в ПФЛ, і у ФФУ, а контрольно-дисциплінарний комітет підтвердив рішення про перенесення гри. До сьогоднішньої гри, принаймні, я не збирався відправляти до Львова основний склад. У вівторок я зберу команду і, якщо основа виявить бажання летіти у Львів, так і має бути. Не варто робити якоїсь шумихи навколо цього. Якщо поїдемо, будемо просто грати, без усякого морального пресу.

Astik, Donkey
з використанням матеріалу офіційного сайту "Ворскли"

ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК