ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

13 Чемпіонат України, 27 тур. Іллічівець 2:1 Арсенал

29 травня 2004, 18:00. Маріуполь. 13 000 глядачів. 20 градусів.

Голи: 1:0 Платонов (20), 2:0 Платонов (32), 2:1 Бунєвчевич (62)

Іллічівець: 1-Нікітін, 17-Мальцев, 20-Бойко, 6-Краснопьоров, 7-Єсін, 13-Гибалюк, 14-Закарлюка, 16-Платонов, 55-Цихмейструк, 11-Кривошеєнко (15-Грибанов, 73), 44-Шищенко

12-Тарахтій, 3-Назаров, 22-Конюшенко, 37-Шкред, 8-Сахаров, 27-Скидан
ТРЕНЕР: Микола ПАВЛОВ

Арсенал: 12-Бажан, 2-Омелянчук, 4-Бунєвчевич, 5-Першин, 17-Пирич, 25-Розгон, 7-Бабич, 8-Нагорняк (К), 9-Іванов (6-Ковальчик, 58), 14-Окодува (18-Кардаш, 31), 28-Аристархов (23-Монарьов, 58)

35-Блажаєв, 15-Скоба, 24-Шекіладзе, 26-Анікєєв
В.О.ТРЕНЕРА: Сергій КРАКОВСЬКИЙ

Жовті картки: Першин (9), Окодува (33), Нагорняк (34), Бабич (75), Ковальчик (83)
Червона картка: Першин (77, друге попередження)
СУДДІ: О.Горностаєв (Полтава), І.Лаврів, Т.Клим (обидва — Івано-Франківськ)

Господарі поля з кожним матчем почуваються дедалі впевненіше. От і в цьому двобої, виставивши звичний склад, у якому лише Гибалюк підмінював Дірявку, який ще не відійшов від струсу мозку, "Іллічівець" від перших хвилин атакував ворота Бажана. Флангові проходи Шищенка зліва та Єсина справа чергувалися з кинджальними випадами Кривошеєнка по центру.

Спочатку помилився Іванов: півзахисник "Арсеналу" вирішив вибити м'яча подалі, але влучив у створ. Бажан удар партнера відбив, але просто на Платонова... Забивши гол, "Іллічівець" не заспокоївся і надалі нагнітав обстановку біля воріт гостей. Наслідком цього став другий гол. Закарлюка, виконуючи штрафний від кутового прапорця, відкотив м'яча на Єсина, а той вивіреною передачею знайшов у штрафному того ж таки Платонова. Удар головою в кут був із тих, що не беруться.

В другому таймі кияни заграли інакше. З'явилася гострота в атаці, де одну з головних ролей виконував номінальний захисник серб Бунєвчевич. Саме йому вдалося скоротити розрив у рахунку, що змусило господарів понервуватися в час, який залишався до фінального свистка.

Зрештою господарі здобули третю поспіль перемогу й посіли шосте місце в турнірній таблиці, про що взимку могли лише мріяти. Шкода, що докомлектовуватись маріупольці почали лише по ходу другого кола.

Прес-тайм

Сергій КРАКОВСЬКИЙ (в.о. головного тренера "Арсеналу")
"Хлопці викладалися, віддавалися грі цілком. Особливих претензій я не можу пред'явити до жодного з футболістів. Знову, як і в попередній зустрічі, ми закінчували матч удесятьох. Якщо другу жовту картку Першину показано по ділу, то перша була суперечливою".

Микола ПАВЛОВ (головний тренер "Іллічівця")
"Бог любить трійцю. Перед грою я хлопцям про це нагадав. Якби ми використали до перерви інші моменти, результат було б визначено в першому таймі. Ми з перших хвилин дали зрозуміти "Арсеналу", що є не лише господарями поля, але й господарями становища".

Олександр КАПУСТЯН, "Команда"
http://www.komanda.com.ua
ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК