ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК   ФОРУМ

Кубок України, 1/4 фіналу. Арсенал 0:0 Дніпро

16 листопада 2002, 16:00. Київ. НСК "Олімпійський". ~6000 глядачів. 18 градусів.

Арсенал: 1-Кернозенко, 3-Омоко, 4-Островський (16-Клименко, 46), 5-Першин, 18-Карабкін, 8-Коновалов (К) (7-Гусєв, 81), 9-Іванов, 10-Полтавець, 14-Окодува (15-Наконечний, 46), 6-Ковальчик, 11-Апхазава
ТРЕНЕР: В'ячеслав ГРОЗНИЙ

Дніпро: 1-Медін, 12-Спєвак, 3-Грицай, 15-Матюхін, 13-Назаренко, 6-Шелаєв, 7-Михайленко, 8-Максим'юк, 9-Зубченко, 10-Костишин, 16-Полунін (11-Валяєв, 54)
ТРЕНЕР: Євген КУЧЕРЕВСЬКИЙ
СУДДІ: О.Кран, В.Сусло (обидва — Харків), П.Брюхов (Донецьк)
Жовті картки: Спєвак (11), Матюхін (29), Окодува (41), Іванов (45+1), Карабкін (57), Назаренко (59), Клименко (86)

Отже, перший "тайм" чвертьфінального протистояння не приніс результату. Можна лише пожалкувати, що розв'язка цього протистояння відбудеться не на наших очах. А звітна гра була впертою й рівною, хоча атаки гостей були трохи гострішими.

Досвід першого кола показує, що В'ячеслав Грозний не вважає незамінним нікого, коректуючи склад на підставі останніх матчів. Так і цього разу: після невдалої гри з "Карпатами" в основі не виходить Білозор; натомість Ковальчик виходить із початку гри втретє поспіль, а Омоко — вдруге. Чернову знову не знайшлося місця у складі. А разом із Ковальчиком попереду грали Апхазава та Окодува.

Перші десять хвилин проходили досить спокійно, тільки на 7 хв. Ковальчик не зміг замкнути навіс у штрафний майданчик. А про те, що відбуалося з 13 до 18 хв., на жаль, я нічого не можу сказати. Ми вирішили перейти на свої законні місця на східній трибуні, щоб возз'єднатися з другою частиною арсенальської спільноти. (Перед початком матчу туди взагалі нікого не пускали. Користуючись нагодою, передаю привіт правоохоронцям з НСК "Олімпійський" ;-)) )

Третя десятихвилинка проходила за нашої переваги. На 25 хв. Шалва домігся кутового, після його розіграшу намагався пробити Іванов — не зміг. Потім був прохід Ковальчика, але до штрафного його не пустили. А на 32 хв. був штрафний з 25 метрів по центру у виконанні нашого капітана — на жаль, м'яч просвистів над самою поперечкою. Після цього було кілька гарних атак "Дніпра" поспіль, апогеєм яких стала 38 хвилина. Кернозенко відбив небезпечний удар Назаренка, та м'яч потрапив до Полуніна, той бив майже без перешкод... і нас врятувала штанга!

Після цього "Арсенал" мав добру нагоду, але Окодува вирішив пробити по воротах рукою. Пролунав свисток, але гарячий Шалва Апхазава не зупинився, посперечався з Медіним і запхав м'яча в сітку. Зрозуміло, рахунок не змінився, а нігерієць отримав попередження. Пристрасті на полі не вщухали, і в доданий час відбулася сутичка гравців у центрі поля. Цього разу на траві опинилися одразу двоє дніпрян. Іванов отримав картку, а наші фани стали пригадувати слова пісеньки "Четыре трупа возле танка" ;-)) Поки пригадали, усі вже були на ногах :)

Другий тайм був не дуже видовищним, але напруженим. Гандболіст Окодува разом з Островським залишив поле, з'явилися Клименко й Наконечний. Вони загострили гру: Миколі вдавалися проходи правим краєм, а Сашко кілька разів бив здалеку. Проте найбільші загрози виникали біля наших воріт. На 54 хв. Костишин опинився на самоті у штрафному, бив по воротах, але кут був занадто гострий — мимо. А на 65 хв. Руслан навісив на Валяєва, той бив головою — на щастя, не влучив, а суддя зафіксував порушення проти захисника.

Ближче до кінця матчу "Арсенал" мав деяку перевагу. Кілька нагод мав Мацей Ковальчик. На 76 хв. Коновалов виконував штрафний удар із самого центру поля, і м'яч потрапив точнісінько до поляка. Але удар був невлучним. Активним в останні хвилини був Полтавець. Він комбінував з Ковальчиком та Івановим, та до завершального удару справа не дійшла. На 88 хв. нам міг допомігти голкіпер Медін: перериваючи навіс Полтавця, він невдало відбив м'яч, і той ледве не закотився у ворота. А на 89 хв. наші отримали право на гарний штрафний (по центру від воріт, 18–20 метрів до цілі), і Грозний не міг не пожалкувати, що трьома хвилинами раніше замінив Коновалова. Полтавець традиційно спрямовує такі удари в "стінку" ;-)

Таким чином, як перший (із "Шахтарем"), так і останній матч першого кола принесли безголеві нічиї; зате в решті ігор голи були. Щоб потрапити в півфінал Кубку, нам вистачить у Січеславі результативної нічиєї. Це непросте завдання, але досяжне.