ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК   ФОРУМ

Кубок України, 1/8 фіналу. Арсенал 4:0 Сокіл (Золочів)

20 жовтня 2002, 16:00. Київ. НСК "Олімпійський". Не більше як 1000 глядачів. 8 градусів.

Арсенал: 1-Кернозенко /6/ (12-Бажан, 82), 2-Білозор /6/, 3-Чернов /6,5/, 4-Островський /6/, 5-Першин /6/, 16-Бондаренко /6,5/, 6-Клименко /6,5/, 18-Карабкін /6/ (14-Окодува /7,5/, 52), 7-Гусєв /6/ (11-Овеков, 65), 9-Іванов /6/, 10-Полтавець (К) /6/ (у дужках — мої оцінки)
ТРЕНЕР: В'ячеслав ГРОЗНИЙ

Сокіл: 12-Поліщук, 2-Волк-Карачевський, 3-Кухар, 4-Брицький, 5-Д.Мазур, 6-Михайлів, 7-Теплий, 8-Яценків, 9-Зуб (К) (16-Галун, 67), 10-А.Мазур, 11-Деревльов (14-Лукашук, 65). Також на заміну вийшов 15-Круковець
ЗАМІСНИК ТРЕНЕРА: Богдан СУРЯК
СУДДІ: А.Жосан (Херсон), А.Олійник (Сімферополь), О.Білорус (Черкаси)

Голи: 1:0 Клименко (54), 2:0 Окодува (60), 3:0 Окодува (79), 4:0 Окодува (90+3)
Жовта картка: Чернов (64)

Гра не викликала інтересу серед киян, а зі Львівщини ніхто, здається, не приїхав. Тож на "Олімпійському" було дуже мало глядачів. Та й наш фан-гурт був присутній не в повному складі.

Номінальний форвард в "Арсеналу" вийшов лише один, Олег Гусєв. Його підтримував капітан Валік Полтавець (Коновалов ще не залікував травму); при наявності Островського в захисті до атак підключався Андрій Чернов. В основі вийшов "фахівець по кубкових іграх" Клименко, і знову відзначився: третя гра в Кубку — третій гол Олександра.

Та це буде в другому таймі, а в першому атакувальні зусилля наших не принесли результатів. Захист "Сокола" дозволяв наносити удари з гарних позицій, та арсенальці цим не скористалися. На 4-ій і 28-ій хвилинах удари наносив Сергій Білозор (перший раз — головою мимо, другий — ногою, але воротар був на місці). На 19 хв. після перепасування на підступах до майданчика м'яч отримав Чернов, пробив — вище цілі. Ближче до кінця тайму пару нагод мав Полтавець, але воротар Поліщук не помилився.

У другій половині "Арсенал" атакував Бессарабські ворота (поблизу яких сиділи ми, і це додавало гравцям мотивації :) ). На початку тайму Бондаренко проявив активність: в одній атаці пробив головою, а в наступній змусив захисників вибити м'яча на кутовий. Гра стала ще веселішою, коли замість Карабкіна вийшов Еммі Окодува. Голодний на футбол (лише 45 ігрових хвилин у трьох попередніх матчах) нігерієць хотів стати героєм дня, і це йому вдалося. Уже через дві хвилини він зробив чудовий простріл з лівого флангу. Гусєв пропустив м'яча на Клименка, якому ніхто не заважав пробити — 1:0! Минає ще дві хвилини — і жадність Гусєва позбавила нас другого голу. Вони з Еммі вдвох вийшли на воротаря, і Олег вирішив не віддавати партнерові, а виконати "вправу Воробея" — невдало! Нічого, хай тренується :)

А ще за дві хвилини вже Окодува вийшов сам-на-сам з Поліщуком. По м'ячу не влучили обидва, і захисник виніс м'яча подалі. Нарешті, минають чергові 120 секунд, і Окодува замикає головою навіс із лівого флангу. 2:0!

"Сокіл" теж мав непогані атаки. Невдовзі після другого голу золочівці отримали право на штрафний метрів з 18-и по центру. Добре зіграв Кернозенко. А на 71 хв. 15-й номер Круковець опинився на ударній позиції в штрафному, та Слава зіграв швидко й рішуче. Після цього небезпек біля наших воріт нібито не було. Натомість арсенальці, виконуючи настанови ВВГ, грали видовищно й продовжували атакувати. Класно пробив Чернов після подачі кутового на 73 хв.: головою з відстані 12-15 метрів, та м'яч потрапив у поперечку. Він же не влучив у ворота кількома хвилинами пізніше, коли отримав пас Клименка з флангу. Але рахунок тоді був уже 3:0. На 79 хв. прохід "Одуванчика"-Окодуви завершився влучним ударом. А на останній із доданих хвилин нігерієць, перебуваючи в штрафному, замкнув пас. 4:0 і хет-трик Окодуви!

В одній четвертій фіналу відбудеться вже два матчі. Цікаво, якого суперника дасть нам жереб, що відбудеться в найближчі дні. А в листопаді багато залежатиме й від погоди.