ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

Кубок України 2005/06, 1/16 фіналу. Буковина Чернівці 0:1 Арсенал

21 вересня 2005, 16:00. Чернівці, стадіон "Буковина". 8500 глядачів. 20 градусів.
0:1 Першин (90+2)

Буковина: Раковиця, Тофан (Маковійчук, 61), Скибинський, Мельничук, Заяць, Сафроняк, Дележа, Керчу, Савка (Тодоріко, 73), Киф'як, Семенюк (Ткачук, 54)

ТРЕНЕР: Юрій ШЕЛЕПНИЦЬКИЙ

Арсенал: 43-Байрашевський, 5-Першин, 29-Гітченко, 25-Розгон, 23-І.Баранов, О.Карін, Манаков, 24-Уваров, 30-Крючихін (Ґулордава, 80), 8-Коновалов (Рибальченко, 88), 19-Батальський

ТРЕНЕР: Олександр БАРАНОВ

Жовті картки: Батальський (71), Керчу (77)
СУДДІ: В.Левко (Івано-Франківськ), Марчук, Байсарович (обидва — Луцьк)

Звіт газети "Спорт-экспресс"

Прогнозований ажіотаж навколо зустрічі з представниками вищої ліги позитивно вплинув не лише на кількість глядачів, але й на настрій буковинців, які дали гарний бій вищому класом "Арсеналові". Досить сказати, що підопічні першого капітана збірної незалежної України Юрія Шелепницького першими почали створювати небезпечні моменти. Втім, їхні зусилля не призвели до взяття воріт. А от син тренера гостей Іван Баранов мав, як-то кажуть, 100-відсоткову можливість відкрити рахунок. Бив він головою метрів з шести, та не зумів влучити у ворота.

Інтрига стрімко зростала з наближенням кінця основного часу. Наприкінці зустрічі "Буковина" виглядала нітрохи не гірше за гостей. Кілька разів господарі могли відкрити рахунок, але ударам Маковійчука, Киф'яка та Мельничука забракло влучності. Здавалося, назріває сенсація, проте на другій доданій хвилині арбітр призначив штрафний у небезпечній близькості до воріт "Буковини". Й Олександр Першин, знайшовши шпарину у "стінці", вивів столичну команду вперед. Щоправда, на цьому хвилювання місцевих болільників не скінчилися. Їх, як і інтригу, остаточно "добив" за дві хвилини Володимир Киф'як, який метрів з чотирьох не зміг вколотити м'яч у ближній кут — удар виявився занадто млявим, і Роман Байрашевський устиг на нього зреагувати.