ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК   ФОРУМ

Кубок України, 1/4 фіналу (матч-відповідь). Дніпро 2:0 Арсенал

24 листопада 2002, 14:00. Дніпропетроськ, "Метеор". 12000 глядачів, +8 градусів.

Дніпро: 1-Медін, 2-Поклонський (К), 3-Грицай, 5-Єзерський, 6-Шелаєв, 7-Михайленко (15-Валяєв, 70), 8-Максим'юк (9-Зубченко, 85), 13-Назаренко, 10-Костишин, 14-Ротань (17-Кріпак, 88), 18-Спєвак
ТРЕНЕР: Євген КУЧЕРЕВСЬКИЙ

Арсенал: 1-Кернозенко, 2-Білозор, 3-Омоко, 5-Першин, 4-Бондаренко (15-Наконечний, 37), 7-Богатирьов (18-Островський, 46), 11-Клименко, 8-Коновалов (К), 10-Полтавець (16-Гусєв, 59), 14-Окодува, 6-Ковальчик
ТРЕНЕР: В'ячеслав ГРОЗНИЙ

ГОЛИ: 1:0 Назаренко (11), 2:0 Максим'юк (82)
СУДДІ: Віктор Онуфер (Ужгород), Роман Гамаль, Юрій Скорейко (обидва - Чернівці)
ЖОВТІ КАРТКИ: Богатирьов, Максим'юк, Шелаєв, Єзерський, Бондаренко, Окодува

Ця гра стала історичною для нашого фан-гурту: клуб уперше взяв нас на виїзд, за що ми не можемо не подякувати :) Уся делегація складалася з приблизно двохсот осіб, але нас було тільки семеро. Решта — це були функціонери клубу, журналісти, а також дуже багато "туристів" — людей з підприємств, шкіл і ще бозна-звідки :) яких ощасливили дудками та плакатами. Тож перед нашою групою стояло високе завдання: показати, що "Арсенал" має й справжніх уболівальників!

Ми їхали автобусом через лівобережжя Київської області, Полтавську і навіть куточок Харківської. О 8-ій ранку зупинилися на в'їзді до Дніпропетровська, і за годину нашу колону повезли до стадіону. Дорога зайняла більше двох годин (машина ДАІ чітко тримала швидкість 40 км/год і зупинялася на всіх світлофорах), і ми змогли побачити чи не всі околиці міста. Найбільше сподобалася труба, що тягнеться на Лівому березі, а також виринає в багатьох місцях на Правому :) Але по приїзді на "Метеор" з нами поводились нормально. Дозволили вийти з території, чим ми одразу скористалися. Через брак часу вдалося оглянути тільки вулицю Титова (чи то другого космонавта, чи зірки російського футболу — це питання для наступного виїзду :) ).

Нарешті зайшли в гостьовий сектор і розтягнули свої прапори. Ми розташувалися в нижніх рядах. За допомогою барабана та скандування задавали ритм нашим "туристам".

Тепер власне про гру. Грозний не відмовився від моделі з трьома захисниками (тільки по перерві вийшов Островський), хоча, можливо й варто було. Білозор, Першин та особливо Омоко були справжніми героями матчу. Слава Кернозенко зробив кілька фантастичних сейвів. Але коли напруга біля воріт ставала дуже високою, вони не могли врятувати ворота. Один раз це трапилось на початку матчу (простріл зліва — могли пробити кілька дніпрян, і зробив це Назаренко), а другий раз наприкінці (знов-таки удар Назаренка, Керн рятує, і Максим'юк добиває м'яча). За рахунку 2:0 господарі мали ще кілька вірних моментів — нам пощастило. "Арсенал" добре діяв в атаці (Ковальчик та Окодува, Шалва залишився в запасі). Були флангові проходи Мацея; Коновалов виконував штрафні і просто бив здалеку, але для Медіна такі удари не були великою загрозою. Але в центрі захист господарів грав дуже уважно й надійно. Тільки на 29 хв. Окодува зумів пробити головою після подачі кутового, та воротар до м'яча дотягнувся. Наші натиснули в останні хвилини першого тайму. Було декілька кутових поспіль, а також прохід Полтавця й Окодуви до штрафного, коли ніхто з них не наважився на удар.

У другому таймі "Арсенал" захищав ворота, за якими стояли ми. З найперших хвилин біля них почали виникати моменти. На 48 хв. з малої відстані бив Ротань, та Кернозенко встиг підставити ногу. На 58 хв. значною втратою для наших стало пошкодження Полтавця — на заміну вийшов Гусєв. На 71 хв. супернагоду мав Костишин — йому ніхто не заважав, але по старій пам'яті :) Руслан нас пожалів. Удар вийшов не дуже сильним, і Кернозенко взяв м'яч. Дніпряни тиснули й надалі, і на 82 хв. відбувся другий гол, а потім — кілька небезпечних моментів. На 4-й доданій хвилині (загалом до першого тайму було додано 3 хвилини, а до другого 5 із половиною!) хтось із наших бив з близької відстані — Медін на висоті.

Приємна несподіванка після фінального свистка — арсенальці підходять до нашого сектора, дякуючи за підтримку. А потім знову автобус, і дорога — цього разу правобережна: Знам'янка, Олександрія, Сміла...

Вдячні команді за перше коло, тепер чекатимемо другого. До 9 березня — лише 104 дні ;-)