ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК   ФОРУМ

Кубок України, 1/4 фіналу (матч-відповідь). Дніпро 2:0 Арсенал

“Дніпро” — “Арсенал-Київ”
2 : 0
Дніпропетровськ — Метеор. +9-11 градусів тепла. 16.000 глядачів. Початок о 14:00.
Найкращий гравець у ДД — Д. Назаренко — 7.5
У АК — В. Кернозенко — 7.5 та Г. Омоко — 7

Нарешті ми поїхали на свій перший виїзд! Але не зважаючи на те, що він склався невдало для нас, все-таки хочеться сказати : “Спасибі (Danke; Gracias; Thanks; Спасибо)!”

По-перше, хочеться висловити подяку клубові (на чолі з Машею) за організацію виїзду до “Дніпра” на високому рівні!

По-друге, спасибі самим футболістам за ту ГРУ, яку вони показували протягом усієї першої половини сезону, навіть у цьому матчі з ДД...

Але про все по порядку... Виїзд з клубного офісу планували на 22:00. Але ми трохи(!) затрималися і, сівши на автобуси, рушили з міста-героя аж о 23:15. На цьому усе погане (0:2 я сюди не відносив) закінчилося!

Перед тим, як автобуси під’їхали, я думав, що нас повезуть на якихось “ЛАЗиках” або “Ікарусах”... Як мені стало приємно, коли переді мною стояли: “Bova”, два “Neoplan’и” та “MAN”!!! На цих комфортабельних автобусах ми і поїхали! Та головне було те, що НАС — ФАНАТІВ посадили у автобус з тими, хто представляв сам клуб (Маша, Денис, Костя ...)...

Чесно кажучи 4 автобуси по ПЛОЩІ ПЕРЕМОГИ і 2–4 машини ментів (з мигавками) виглядали дуже гарно :)

З міста ми виїхали о 23:37. Буквально через пару хвилин нам запропонували ПИВО... О, це було супер :) Я не буду багато зупинятися на цій темі, тому що після 25 стаканчика я вже нічого не пам‘ятаю... Це мені ранком казали : “Тоша, ти себе вночі пам‘ятаєш???”. Казали що я співав і т. д.

0:00 — ми стоїмо на заправці.

0:10 — Бориспіль.

1:33 — с. Богданівка.

1:58 — м. Пирятин.

3:15 — м. Миргород.

7:30 — ми стоїмо на околиці міста, де мав відбутися матч ДД-АК. Територію помітили :) Евіг витирав свій светр після нічної КАВИ :)

8:58 — ми в‘їхали в “Дніпропетровськ”.

Тут я перериваю свою хронологію подій, тому що хочу розповісти про місто, у якому ми були годин з 8–9. Як тільки ми в‘їхали до міста, то мені здалося воно якимось сірим :(

Помічаю, що відділень “ПРИВАТБАНКУ” в них стільки!!! Хвилин 30–40 нас возили по берегах ріки, яка має назву міста. Після 4 годин колесіння по місту ми стали сумніватися, що тут є стадіон! :)

Приблизно об 11:20 ми були на стадіоні. З 11:30 по 13:00 ми шукали якесь кафе, для того щоб пообідати. Коли знайшли кафе, там чекали хвилин 15–20, поки нам подадуть! Також що мені відразу кинулося у вічі, так це те, що Дніпро повністю російськомовне місто :( Коли ми пообідали, пішли на стадіон купувати програмки до матчу. Раптом ми побачили автобус “Арсеналу”, що під’їжджав до стадіону...

Я тільки міг взяти автографи у Полтавця та Грозного, разом з тим поговоривши з ними і зробивши декілька фото на пам‘ять. Спитав Валіка, чи пройдемо ми їх, і він відповів дуже впевнено: “Якщо так треба, то пройдемо!”. А ВВГ, подякувавши за те що ми приїхали підтримати команду, розписався на моїй програмці і спитав, чи пам‘ятаємо ми те, що футболісти на грі вдома з ДД нам віддячили за підтримку!!!

В 13:30 ми заходимо на стадіон і дуже чекаємо цієї битви...

Гра почалася під акомпанемент господарів. І вже на 12 хвилині Назаренко відкриває рахунок :( Та це нас навпаки розізлило і ми стали підганяти футболістів на атаки воріт суперника. І чесно кажучи, це призвело до того, що притисли ДД до своїх воріт і мали багато можливостей зробити рахунок нічийним!

Вся гра відбувалася в шаленому темпі. Явно арбітр не встигав за діями футболістів і тому гра була дуже жорсткою. Мене, чесно кажучи, вже задрали ті 7–10 штрафних в наш бік, з яких правильно призначеними була тільки половина! :(

На 30 хвилині другого тайму Костишин після подачі Ротаня дуже класно пробив, але Кернозенко створив неможливе!

А вже на 83 хвилині “Дніпро” забив ще й другий м‘яч у наші ворота :(

89 хвилина — атака ДД, удар Назаренка взяв на себе наш воротар. Взагалі у нас у складі було три футболісти, які грали супер, незважаючи на результат — це: Омоко, Кернозенко та Полтавець!

На другій доданій хвилині після заворухи у штрафній господарів ніхто з наших футболістів не зміг підставити ногу :( а потім вже Першин врятував нас після контри “Дніпра”.

Все, матч закінчився. “Дніпро” закономірно переграв нас, але все-таки АК показав ГРУ і це повинно радувати! Після матчу футболісти подякували вболівальникам... Навіть наші футболісти подякували нам за підтримку, і це дуже додало настрою :) нарешті подумав я!

З Дніпропетровська спеціально для fcarsenal.kiev.ua - Dj Тош@ (tosha333@ukr.net )

  ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК   ФОРУМ