12 Чемпіонат України, 4 тур. Кривбас 0:1 Арсенал

22 липня 2002, 19:00. Кривий Ріг. Стадіон "Металург". 6500 глядачів. 20 градусів

Кривбас: Остапенко, Бєліков, Купцов (Чалий, 78), Платонов, Русол, Скоропад, Кудiнов, Мусолітін, Санжар, Слабишев, Анiщенко
ТРЕНЕР: Iгор НАДЄЇН

Арсенал: Кернозенко, Апхазава, Білозор, Першин, Островський, Ібанда (Бондаренко, 88), Іванов, Коновалов (Карабкін, 83), Наконечний, Полтавець, Окодува (Клименко, 76)
ТРЕНЕР: В'ячеслав ГРОЗНИЙ
СУДДІ: В.Курганов (Олександрія), О.Журба, О.Кравченко (обидва — Донецьк)

Гол: 0:1 Коновалов (58, пен.)
Жовті картки: Полтавець (10), Кудінов (13, 67 — вилуч.), Слабишев (46), Островський (48), Купцов (49), Русол (57)

На жаль, весь матч не бачив, оскільки був на роботі, але бачив другий тайм та епізод, коли наші забили гол.

Другий тайм проходив у дуже в'язкій боротьбі, в якій перевагою все ж-таки володів "Кривбас". В середині тайму сталося два епізоди, які викликали велику суперечку. В першому випадку на 67-ій хвилині гравець "Кривбасу" Кудінов пройшов до карного майданчика з лівого флангу та в протиборстві з Островським і ще кимось упав. З першого повтору епізод був досить суперечливий, і навіть здалося, що був пенальті. Але потім дали повтор з-за воріт. З того повтору було чітко помітно, що Кудінов стрибнув на спину Островському. Арбітр цілком справедливо дав жовту за симуляцію. Другий епізод зовсім смішний. Нібито штовхнули Слабишева. Була нормальна боротьба, в якій той вирішив симулювати. Якщо давати такі пенальті, то в кожному матчі їх треба ставити по 10. Щодо голу, то Окодува вистрибнув разом із Русолом, м'яч летів на голову Окодуві, до воріт було метри 4, і, не долітаючи до голови Еммануеля, м'яч потрапив у руку Русола. Щодо того, діяв захисник навмисно чи ні — казати дуже важко. Але однозначно, якби не рука, то Еммануель розстріляв би ворота "Кривбасу". За епізод на 67 хвилині Кудінова вилучили. Після цього була цілковита перевага "Кривбасу". Наші відбивались з останніх сил. Було помітно, що лідери втомились. Наслідком стали заміни темношкірих гравців та Коновалова. На останніх хвилинах декілька напівмоментів було створено завдяки зусиллям Полтавця. Дуже помітним протягом другого тайму був Іванов, мабуть кращий футболіст у "Арсеналу".