ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

13 Чемпіонат України, 16 тур. Карпати 0:0 Арсенал

14 березня 2004, 16:00. Львів. Стадіон "Україна". 17 000 глядачів. 7 градусів.

Карпати: 1-Налепа, 2-Беньо, 3-Тимчишин, 4-Хома, 9-Ковальчук, 23-Іщенко, 24-Кіріце, 36-Назаров (38-Бровченко, 81), 37-Распопов, 10-Кабанов (28-Фещук, 76), 19-Платон

22-Тлумак, 5-Микулич, 20-Ґодвін, 26-Веприк, 39-Іванський
ТРЕНЕР: Мирон МАРКЕВИЧ

Арсенал: 1-Шуховцев, 5-Першин, 24-Шекіладзе (17-Пирич, 14), 4-Бунєвчевич, 10-Наконечний, 2-Омелянчук, 21-Кутарба (23-Монарьов, 62), 27-Боднар (9-Іванов, 70), 8-Нагорняк, 7-Бабич, 14-Окодува

15-Скоба, 20-Рибич, 25-Розгон
ТРЕНЕР: В'ячеслав ГРОЗНИЙ

Жовті картки: Наконечний (22), Боднар (30), Кутарба (32), Хома (37), Кіріце (53), Платон (82)
СУДДІ: О.Горностаєв (Полтава), І.Лаврів, Т.Клим (обидва — Івано-Франківськ)

Щоб побачити старт "Арсеналу" в новому році, до Львова виїхала значна частина нашого фан-клубу. Як і слід було чекати, на стадіоні "Україна" ми побачили значною мірою оновлену команду: у стартовому складі вийшло п'ятеро нових гравців. Проте загальна картинка не сильно відрізнялася від минулорічного "Арсеналу": організований захист, великі швидкості в середині поля, але не дуже продумані дії в нападі. З новачків найбільше сподобалися Шуховцев та Бунєвчевич.1-Шуховцев


10-Наконечний


5-Першин


24-Шекіладзе


4-Бунєвчевич


27-Боднар


21-Кутарба


2-Омелянчук


7-Бабич


8-Нагорняк


14-Окодува

Попереду наші розраховували на забіги прудкого Окодуви. Але передачі на нього були далеко не ідеальними, тому ефективність його дій була низькою. На правому фланзі півзахисту грав Ласло Боднар. Він виконував переважно креативні функції, тому Колю Наконечного — теж гравця цього флангу — можна було частіше побачити в захисті. Костянтин Бабич переважно атакував з лівого флангу, а новий капітан команди — Сергій Нагорняк — з глибини по центру.

Команди обмінялись гострими моментами після 14-ої хвилини. Спочатку Налепа відбив непоганий удар Бабича. А за хвилину Шуховцев парирував "постріл" гравця господарів, і Першину довелося винести м'яч на кутовий. Після цього пару атак провели наші, а з 19-ої хвилини перевагу захопили "Карпати". Причому було враження, що суддя Горностаєв перейшов на їхній бік: кожне зіткнення трактувалося на користь львів'ян, і вони виконали декілька небезпечних стандартів. Арсенальці при цьому ще й почали отримувати жовті картки. Та обійшлося — гра вирівнялася, і тайм завершувався порівняно спокійно.

На початку другого тайму наші захисники чомусь нервувалися, й це могло призвести до поганих наслідків. На 48-ій хвилині "Арсенал" урятував Шуховцев, потягнувши м'яча з верхнього кута воріт. Згодом уже наші виконують кілька штрафних та кутових — без особливої вигадки.

У формі "Арсеналу" дебютує Роман Монарьов, який замінює Кутарбу. Він був не дуже помітним на полі, але на 78-ій хвилині міг стати героєм матчу. Отримав м'яча на правому фланзі, увійшов до штрафного і пробив — на жаль, вище. Це було найцікавіше, на що спромоглася наша атака за весь час матчу. Кінцівка гри була тривожною — гра наближалася то до одних, то до других воріт. На 86-ій хвилині Пирич увійшов до штрафного майданчика господарів із флангу, але не знайшов вдалого продовження атаки. Потім "Карпати" виконували штрафний, і Шуховцев зазнав пошкодження — на щастя, не дуже серйозного.

Нульова нічия стала справедливим підсумком матчу. А на що здатний "Арсенал" весни-2004 — побачимо в подальших матчах. Команда має над чим працювати.

Хай щастить,
Donkey
Київ — Львів — Київ
ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК