ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

Кубок України 2005/06, 1/8 фіналу. Сталь Дніпродзержинськ 0:2 Арсенал

26 жовтня 2005, 15:00. Дніпродзержинськ, стадіон "Металург". 2900 глядачів. 12 градусів.
0:1 Окодува (38), 0:2 Мізін (55)

Сталь: Збарах, Ситник, Атаєв, Ростовський, Пасічниченко, Катков, Романенко, Білик, Боргун (Мазяр, 46), Ізвеков (Сизихін, 59), Візенок (Маслов, 73)

Чубенко, Плехтяк, Кисленко
ТРЕНЕР: Віктор МАСЛОВ

Арсенал: 43-Байрашевський, 5-Першин, 4-Бунєвчевич, 25-Розгон, 14-Скоба, 17-Пирич, 32-Брґлес, 24-Уваров (7-Бабич, 60), 21-Мізін (К) (19-Батальський, 77), 8-Коновалов (15-Ебанда, 54), 20-Окодува

41-Вокальчук, 6-Ковальчик, 9-Іванов, 55-Костюк
ТРЕНЕР: Олександр БАРАНОВ

Жовті картки: Ростовський (18), Розгон (33)
СУДДІ: І.Покидько (Полтава), О.Андрєєв (Донецьк), Г.Литвинов (Луганськ)

Звіт газети "Спорт-экспресс"

Перші 45 хвили пройшли у цілком рівній боротьбі, у воротарів було небагато роботи. У господарів запам'ятався епізод на 27-ій хвилині, коли Ізвекова, що ввірвався у штрафний майданчик, штовхнули у спину, але арбітр не наважився призначити пенальті. Гості майже всі м'ячі спрямовували на Окодуву, який не дозволяв захисникам "Сталі" ані на хвилину послабити концентрацію. І коли вже стало здаватися, що команди підуть на відпочинок без голів, нігерійцю таки вдалося перехитрувати своїх опонентів. Атаєв не зумів розрахувати відскок м'яча від газону, і темношкірий форвард, вискочивши з-поза спини захисника, несильно, але прицільно спрямував м'яч у кут воріт. До речі, це був єдиний удар у площину воріт в обох команд до перерви!

Другий тайм пройшов набагато цікавіше. Вже на першій хвилині відбувся епізод, який міг докорінним чином вплинути на подальший перебіг матчу. Щойно з'явившися на полі, Мазяр отримав пас від Ситника, вийшов до воріт, на замаху вклав на газон Байрашевського, але не зумів підрізати м'яч. Тому дніпродзержинці, прагнучи відіграти пропущений гол, мали атакувати й оголювати власні тили. Й незабаром досвідчені каноніри цим скористалися. Виблиснув нев'янучою майстерністю Мізін, чудово виконавши штрафний метрів з 18-и.

В наступну чверть години гості цілком могли довести справу до розгрому, але Збарах упорався з небезпечними ударами Окодуви та Бабича. "Сталь" усе-таки зуміла прийти до тями й зробила все можливе, аби забити бодай гол престижу. На 71-ій хвилині Сизихін здійснив рейд зі своєї половини поля, та вже у штрафному замість вирішального удару зробив неточну передачу.

А на останніх хвилинах щастя знову відвернулося від Мазяра. Спочатку його удар головою після подачі зі штрафного прийшовся трохи правіше від нижнього кута воріт "Арсеналу". А за пару хвилин форвард "Сталі" обіграв декількох суперників, але й цього разу не зумів відправити м'яч у сітку воріт — шкіряний снаряд пролетів над поперечкою.

Післяматчева прес-конференція

Олександр Баранов: Ми мали невеликий психологічний спад, сподіваюся, ми вже виходимо з нього. Однією з наших задач у сезоні залишається пройти якомога далі в кубку, тому ми дуже серйозно поставилися до цієї зустрічі. До того ж треба враховувати те, що на попередньому етапі "Сталь" пройшла команду Кварцяного. Ми сподівалися зустріти серйозний колектив, налаштований на боротьбу. Гра розвивалася так, як ми й припускали, принаймні в першому таймі нам довелося діяти на контратаках. Одна з них завершилася взяттям воріт. У другому таймі в нас з'явилося більше можливостей для того, аби йти вперед, оскільки "Сталь" прагнула зрівняти рахунок. І тут майстерність проявив наш нев'янучий капітан — Мізін, який забив зі штрафного свій 99-ий гол. При серйозному ставленні до гри, 2:0 — це істотний запас, і ми довели зустріч до логічного завершення. Сьогодні я дуже задоволений діями та ставленням своїх футболістів до гри.

Віктор Маслов: Звісно, програвати неприємно, але поступилися ми дуже гарній команді. Я радий, що "Арсенал" так серйозно налаштовувався на гру зі "Сталлю". Хотів би побажати їм подальших успіхів, бо "Арсеналові" треба поліпшувати справи у чемпіонаті. "Сталь" сьогодні старалася, але ми всі побачили, який підбір гравців мають кияни. Гадаю, що кияни зараз володіють футболістами, які можуть вирішувати задачі, про які казав Олександр Іванович. А нам ще є чому вчитися, над чим працювати. Сподіаюся, ми зробимо висновки з сьогоднішнього матчу й будемо грати в той футбол, у який хочемо грати.