12 Чемпіонат України, 12 тур. Металіст 1:1 Арсенал

6 жовтня 2002, 17:00. Харків. Стадіон "Металіст". 8500 глядачів. 17 градусів.

Металіст: Горяїнов (К), Мацигура, Осадчий, Пец, Березовчук, Бермудес (Костюков, 63), Гольдін, Кучер, Шопін, Адам (Назаров, 81), Паляниця (Погорєлов, 90).

Арсенал: Кернозенко, Білозор (Клименко, 46), Островський, Першин, Чернов, Бондаренко, Ібанда (Гусєв, 60), Іванов, Наконечний, Полтавець (К), Апхазава (Окодува, 87).

СУДДІ: В.Мельничук (Сімферополь), Р.Зань (Львів), І.Безуглий (Луцьк)

Голи: 0:1 Апхазава (5), 1:1 Бермудес (18)
Жовті картки: Осадчий (35), Пец (45), Мацигура (52), Островський (57), Адам (78)
Червоні картки: Гольдін і Наконечний (за бійку на 37 хв.)

Звіт "Українського футболу"

Відомо, що поранений звір подвійно небезпечний. Київський “Арсенал” напередодні візиту до Харкова саме таким “звіром” і був. Хто що б не казав, але після домашньої поразки “Дніпра” столичні футболісти їхали до Харкова із найсерйознішими намірами. Втілювати їх в життя підлеглі В`ячеслава Грозного почали з перших же хвилин поєдинку. Іванов заробив неподалік лівої бровки штрафний, Полтавець вдало навісив, а Апхазава, який чомусь залишився без нагляду, головою метрів з восьми переправив м`яч у лівий від Горяїнова кут — 0:1. Забігаючи наперед, слід зазначити, що цей удар був першим і останнім у площину воріт “Металіста”.

До честі харків‘ян, відігралися вони досить швидко. На 18-й хвилині хтось із киян зіграв неподалік свого штрафного майданчика рукою, а Бермудес, який за відсутності Пушкуци став штатним виконавцем “стандартів”, запустив м‘яч над стійкою у кут воріт Кернозенка — 1:1.

Міг докласти свою ногу Бермудес і до другого гола, який так і не стався. На 30-й хвилині він майстерно виконав кутовий з правого флангу, Шопін бив у падінні головою, однак Полтавець, який “чатував” на ближній стійці, підстрахував свого голкіпера й виніс м`яч з лінії воріт. Ще один момент був у Бермудеса за півгодини. Взявши гру на себе, Дмитро пройшов із м`ячем до лінії штрафного майданчика, звідки потужно вистрілив з-під ноги оборонця. Кернозенко з великими труднощами витяг м`яч, який летів у праву від нього “шістку”. На 64-й хвилині міг забити Адам. Словак також вирішив вдарити з-за меж штрафного майданчика, однак і цього разу воротар “Арсеналу” в падінні перетнув м`ячеві шлях у ворота.

Гості в другому таймі володіли м‘ячем більше, ніж господарі, але реальних загроз воротам Горяїнова так і не створили. У кінцевому підсумку команди, кожна з яких бажала перемогти, змушені були укласти далеко не мирну “мирову”.

Микола БРИНЗА, Український футбол

Онлайн-репортаж із харківського сайту Овертайм

18.52 Игра окончена. Ничья - 1:1.

18.50 Замена у хозяев поля: вместо Александра Паляницы в игру вступил Иван Погорелов.

18.47 Замена в Арсенале. Вместо Апхазавы вышел Окодува.

18.46 Металлист заиграл активнее, подал у ворот Кернозенко три подряд угловых. Чувствуется желание вырвать победу.

18.40 Желтую карточку получил Адам за снос Чернова. Тут же Марьян был заменен на Назарова. Матч близится к концу.

18.34 Арсенал несколько активизировался. После подачи штрафного с правого фланга (Полтавец) Чернов головой пробивал по воротам Горяинова. На счастье хозяев, мяч прошел над перекладиной.

18.30 Пока без изменений. Возможно, футболисты обеих команд удовлетворены ничейным результатом и не рискуют, дабы вместо трех очков получить в контратаке ноль.

18.23 Территориальным преимуществом владеет Арсенал, но острее действуют все же хозяева поля. Бермудес, получив пас от Паляницы с линии штрафной пробил по воротам - Кернозенко взял мяч. Тут же неплохой момент был у Адама. Замены: у Металлиста вместо Бермудеса вышел Костюков, у Арсенала - вместо Ибанды появился Гусев (не Ролан).

18.16 Обменялись желтыми карточками. У хозяев горчичник заработал Мацигура, у гостей - Островский.

18.07 Металлист начал вторую половину живее. Чувствуется, что у игроков команды есть желание добиться победы в сегодняшнем матче.

18.03 Начался второй тайм. Замена в Арсенале. Вместо Билозора на поле вышел Клименко.

17.51 Завершился первый тайм. Его концовка осталась за Металлистом, футболисты которого выглядели получше гостей. Было добавлено три минуты, на последней из которых желтую карточку получил Пец.

17.39 После возникшей потасовки были удалены: у Металлиста - Гольдин, у Арсенал - Наконечный. Команды играют в неполных составах.

17.34 Какой момент у Металлиста! После подачи углового (Бермудес) Шопин головой бил по воротам, но стоящий в них Полтавец вынес мяч с самой ленточки.

17.32 В принципе хозяева смотрятся не хуже гостей, так что рассчитывать на благоприятный для Металлиста результат как говорится "можно и должно".

17.30 Пока что игра проходит в равной борьбе, но без опасных моментов.

17.19 А вот и ответный гол! И на сей раз мяч влетел в ворота гостей! 1:1!!! Бермудес со штрафного четко пробил по воротам. ГОООЛ!

17.15 После гола инициативой владеет Арсенал. Металлист пытается контратаковать, и в одной из этих самых контратак был хороший момент у Кучера. Олег прошел по правому флангу, сместился в центр и сильно пробил по воротам. Голкипер с трудом отвел угрозу.

17.05 А вот и первый гол... в наши ворота... На левом фланге наши нарушили правила, Полтавец подал в штрафную, а Апхазава умело переправил мяч головой в сетку. Наверное, хочет стать лучшим бомбардиром чемпионата Украины.

17.00 Игра началась. Металлист играет в белом, Арсенал в синем.