ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

13 Чемпіонат України, 29 тур. Оболонь 3:1 Арсенал

15 червня 2004, 19:00. Київ. Стадіон "Динамо". 1 000 глядачів. 18 градусів.

Голи: 1:0 Гребеножко (50), 2:0 Мазуренко (65), 3:0 Міщенко (77). 3:1 Іванов (82)

Оболонь: 42-Товт, 2-Олійник (18-П.Іванов, 80), 3-Конюшенко, 4-Кутас, 5-Нівінський, 7-Мазуренко, 11-Гребеножко, 14-Чуприна (22-Міщенко, 36), 17-Кобзар, 31-Назарук, 44-Мандзюк (16-Драголюк, 40)

32-Сухина, 13-Крохмаль, 23-Козеренко, 30-Боровиков
ТРЕНЕР: Петро СЛОБОДЯН

Арсенал: 12-Бажан, 2-Омелянчук (К), 5-Першин, 25-Розгон, 4-Бунєвчевич, 15-Скоба, 18-Кардаш (6-Ковальчик, 67), 9-О.Іванов, 7-Бабич, 23-Монарьов (8-Нагорняк, 73), 28-Аристархов (14-Окодува, 52)

1-Шуховцев, 17-Пирич, 24-Шекіладзе, 26-Анікєєв
В.О.ТРЕНЕРА: Сергій КРАКОВСЬКИЙ

Жовті картки: Чуприна (35), Омелянчук (57), Назарук (80)
СУДДІ: О.Горностаєв (Полтава), Т.Клим, І.Лаврів (обидва — Івано-Франківськ)

Криза команди триває. Під тимчасовим проводом Краковського та Харковщенка вона не змогла набрати жодного очка в чотирьох матчах. Що планують керівники клубу на наступний сезон, поки невідомо.12-Бажан


25-Розгон


2-Омелянчук


5-Першин


4-Бунєвчевич


9-Іванов


18-Кардаш


15-Скоба


7-Бабич


23-Монарьов


28-Аристархов

"Мале київське дербі" не викликало значного інтересу на стадіоні "Динамо". На східну трибуну нікого не пускали — а західної з великим запасом вистачило на обидва фан-клуби та інших охочих подивитися матч. Склад "Арсеналу" знову змінився порівняно з попередньою грою. Передусім це стосується центру поля, де грали Василь Кардаш та екс-оболонець Ігор Скоба. Жоден з них не запам'ятався чимось особливим. Капітанська пов'язка була на руці Сергія Омелянчука — отже, маємо вже другого білоруського капітана в історії команди.

Оболонці почали гру досить жваво. Протягом перших чотирьох хвилин вони виконали, здається, два кутових та два флангових штрафних. Проте нічого гострого з цих ситуацій не вийшло. Надалі активнішою була наша команда. Пару разів до воріт суперника проривався Аристархов — але майстерності в завершенні йому забракло. Намагалися бити здалеку Бунєвчевич та Іванов, найбільш небезпечним був удар останнього на 33-ій хвилині — проте голкіпер Товт зіграв надійно. Загалом перший тайм пройшов спокійно.

Другу половину "Оболонь" теж почала активніше. І на 50-ій хвилині в наші ворота влетів перший м'яч: Гребеножко пробив із середньої відстані. Краковський випустив на поле Окодуву. Він зайняв місце на лівому фланзі нападу, а Бабич пересунувся в центр. На 63-ій хвилині Костянтин міг створити небезпеку, отримавши м'яча у штрафному майданчику, але захисники не дали йому пробити. Потім Бунєвчевич бив метрів з 20-и — невлучно. А в наступній атаці "Оболоні" помилилися наші захисники, і Мазуренко опинився з м'ячем просто перед воротами Бажана. Він не схибив, і рахунок став 0:2.

Стало ясно, що й "Оболонь" є занадто сильним суперником для теперішнього "Арсеналу". Наші намагалися змінити ситуацію. Ще один удар здалеку — після розіграшу штрафного "приклався" до м'яча Першин, але воротар нейтралізує цю загрозу. Тренери роблять ще дві заміни атакувального плану, випускаючи Ковальчика та Нагорняка. Але забиває знову "Оболонь". Міщенко був найспритнішим у нашому штрафному при розіграші кутового.

Трохи поліпшив враження від матчу гол Іванова, забитий внаслідок проходу Нагорняка. Як і в матчі з "Динамо", забити наші змогли лише тоді, коли відрив суперника сягнув трьох м'ячів. Більше нічого зробити не вдалося, а "Оболонь" цілком могла забити четвертий. Назарук опинився сам-на-сам із Бажаном і пробив трохи повз ворота.

Начебто арсенальці й не поступалися супернику класом. Намагалися атакувати, створювали якісь моменти — але вп'яте поспіль пішли з поля переможеними. Команді бракує не лише мотивації, але й якоїсь осмисленості в діях, вона, здається, просто пливе по течії.

Усім щасти,
Donkey
ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК