ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК

12 Чемпіонат України, 24 тур. ФК Олександрія 0:0 Арсенал

11 травня 2003, 17:00. Олександрія. Стадіон "Ніка". 3600 глядачів. 28 градусів.

Олександрія: 1-Чопик (К), 2-Гаврюшов, 3-Мокрицький, 4-Журка, 5-Ратій, 6-Первак, 7-Приходько (17-Селезньов, 71), 8-Жилін, 9-Городов, 10-Козакевич (15-Телятников, 53), 11-Ярош (16-Шевчук, 58)

12-Хрієнко, 14-Слюсар, 21-Розлач, 22-Нодь
ТРЕНЕР: Роман ПОКОРА

Арсенал: 1-Кернозенко (К), 3-Чернов, 5-Першин, 17-Орєхов, 2-Омелянчук, 9-Іванов, 21-Рябих (14-Окодува, 89), 10-Полтавець, 30-Саркісян (7-Клименко, 40), 6-Ковальчик (15-Гусєв, 58), 11-Апхазава

12-Бажан, 16-Бондаренко, 19-Деревльов, 29-Пирич
ТРЕНЕР: В'ячеслав ГРОЗНИЙ

СУДДІ: В.Сиренко (Сімферополь), В.Бурмич (Хмельницький), І.Безуглий (Луцьк)
Жовті картки: Першин (17), Саркісян (18), Чернов (27), Городов (53), Жилін (65), Первак (40)

ФФУ

Команди грали "без воріт". У першому колі тоді ще "Поліграфтехніка" зазнала нищівної поразки в Києві, "Арсенал" забив п'ять м'ячів. Знаючи непоступливий характер олександрійців, хлопцям В'ячеслава Грозного слід було налаштовуватися на серйозний бій. Так воно й вийшло: слово "бій" треба розуміти у прямому значенні. Багато контактної боротьби і стандартів. Щоправда, і штрафні, і кутові виконувалися не найкращим чином. Надрезультативний напад арсенальців не зміг зламати опір олександрійців, захист яких вважається одним з найгірших у лізі. Після гри Роман Покора залишився незадоволеним газоном, а В'ячеслав Грозний — Фемідою.

В'ячеслав ГРОЗНИЙ: Дуже важко грати в футбол, коли суперник грає в кікбоксинг, і йому це дозволяють. Якщо я почну казати те, що я думаю, то мене не на одну тисячу доларів оштрафують. Але змінити, на жаль, нічого неможливо.

Новий канал

У тому, що гра пройшла без воріт — заслуга передусім захисників обох команд, які дозволили суперникам нанести тільки шість ударів у рамку.

Команди вирішують різні турнірні задачі, і рівень колективної гри, індивідуальна виконавча майстерність, природно, вищі в "Арсеналу". Але вже з перших хвилин Апхазава, Ковальчик та інші футболісти групи атаки "канонірів" загрузли у щільних редутах оборони олександрійців, а удари здалеку до успіху не призвели. Кілька разів небезпечно бив головою Чернов, після "стандартів" у виконанні Рябих могли відзначитися Полтавець, Ковальчик і Гусєв, який замінив останнього. От, мабуть, і всі небезпечні моменти біля воріт Чопика. Голкіпер олександрійців діяв як завжди впевнено, але понад будь-яких похвал зіграв центральний захисник господарів поля Мокрицький, котрий не припустився практично жодної помилки.

На післяматчевій прес-конференції наставник "Арсеналу" сказав, що дуже важко грати у футбол, коли суперник грає в кікбоксинг, і йому дозволяють це робити. Іншої думки був арбітр матчу Володимир Сиренко з Сімферополя, який розподілив жовті картки між суперниками порівну — по три. Більш того, склалося враження, що якби В'ячеслав Вікторович не замінив на 40-й хвилині Саркісяна, вірменський легіонер канонірів цілком міг би заслужити й червону картку. Розійшлися в поглядах головний тренер киян і арбітр із приводу епізоду в штрафному ФК "Олександрія" на 76-й хвилині. Після ігрового зіткнення між Перваком і Рябих гру не було зупинено.

Микола КОВАЛЬОВ,
Команда з Олександрії
ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК