ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

16 Чемпіонат України, 3 тур. Таврія 1:3 Арсенал

5 серпня 2006, 19:00. Сімферополь, стадіон "Локомотив". 8000 глядачів. 33 градуси.
0:1 Джакобія (22), 0:2 Мізін (34), 0:3 Мізін (39, з пенальті), 1:3 Шутов (69)

Таврія: 1-Тодич, 5.Милованович (3-Першин, 46), 23-Вейкутіс, 99-Омоко, 7-Корнєв (11-Жуніор, 46), 8-Едмар, 39-Зельмікас, 77-Васіляускас, 9-Ковпак, 15-Іванов (33-Шутов, 38), 21-Вишневський

71-Медін, 18-Йокшас, 22-Любенович, 40-Гоменюк
ТРЕНЕР: Віктор НОСОВ

Арсенал: 1-Деонас, 5-Беньо, 26-Шандрук, 2-Романчук, 18-Бредун, 3-Ільницький, 12-Брґлес (25-Герасим'юк, 83), 22-Канкава, 7-Мізін (К), 9-Закарлюка, 8-Джакобія (39-Перич, 85)

78-Кирилов, 4-Розгон, 10-Ярошенко, 15-Литовченко, 17-Пирич
ТРЕНЕР: Олександр ЗАВАРОВ

Жовті картки: Корнєв (41), Мізін (43), Канкава (82), Жуніор (90+1), Романчук (90+3)
СУДДІ: І.Покидько, О.Корнійко (обидва Полтава), В.Давидов

Звіт сайту болільників "Таврії": Перший серйозний збій у механізмі Михайла Фоменка

"Арсенал" був просто сильніший, та й за такого рахунку особливі аргументи, що б підтверджували силу суперника, попросту не потрібні. "Арсенал" в усіх компонентах переграв "Таврію": він був більш організований, згуртований і сильніший фізично. Дуже виглядає на те, що Фоменко попросту "загнав" своїх підопічних, оскільки сил їм вистачає максимум на півтайму. Це, багато в чому, й визначило підсумок звітного поєдинку.

"Таврії" вистачило на якихось 20 стартових хвилин. Після цього "Арсенал" знущався. На 22-ій хвилині кияни, здавалося випадково, відкрили рахунок. Закарлюка замість того, щоб навісити в район воротарського майданчика, низом виконав штрафний удар. М'яч затріпотів у ногах захисників, але Лаша Джакобія виявився найспритнішим "на п'ятачку" й добив м'яча в сітку. За 12 хвилин чергове нещастя прийшло з лівого флангу, де Даріо Брґлес практично "розривав" Васіляускаса з Миловановичем. Усе вийшло дуже просто. Брґлес навісив, а Мізін головою замкнув його передачу. 0:2, і вже зовсім невесело. А ще за 4 хвилини Ігор Покидько за явний фол Зельмікаса проти Ільницького призначає у ворота "Таврії" пенальті. Мізін підходить до м'яча і навіть без розбігу обігрує Тодича. 0:3, й кияни можуть собі готуватися до кубкової гри з красноперекопським "Хіміком".

Михайло Фоменко встигає у часовий проіжок між призначенням і пробиттям пенальті провести першу незрозумілу заміну: замість активного Іванова (того самого! прим. FCArsenal) на поле вийшов Шутов. Хоча дуже напрошувалась заміна Зельмікаса, котрий не давав собі ради зі своєю роллю на полі, і Васіляускаса з Миловановичем, яких на фланзі з'їв, і не подавився, реактивний Брґлес.

По перерві Милованович так і не вийшов на поле — його замінив Першин (теж той самий! прим. FCArsenal), а на підсилення атаки замість Корнєва вийшов Жуніор. Звісно, у "Таврії" з'явилися моменти. Але й тут усе просто — гості відійшли в глуху оборону й припиняли усі спроби "Таврії" забити. Проте на 69-ій хвилині свою помилку здійснив Вадим Деонас, завдяки чому "Таврія" й відіграла один гол. Відома хвороба цього голкіпера — нікудишня гра на виходах, що він зайвий раз і підтвердив. Намагаючись відібрати у Ковпака м'яч у районі 11-метрової позначки, Деонас і сам не помітив, як кулястий відкотився точно під удар Шутову, який з рогу штрафного красивим і сильним ударом влучив точно в "дев'ятку". "Таврія" трохи збадьорилась, навіть пішла великими силами вперед, але розвинути короткочасний успіх не зуміла. "Арсенал" дуже швидко поклав цьому край і без особливих проблем дограв до фінального свистка.

http://www.tavriya.com.ua

Післяматчева прес-конференція

Михайло Фоменко: Я приношу свої вибачення болільникам за таку, так би мовити, гру. Є таке прислів'я: "ВиграЄ команда, а програЄ тренер". Я вчора своїм футболістам сказав, що тренер ніколи не може програти гри, бо він на футбольне поле не виходить. Програють гравці, бо вони не виконують тих вимог до побудови оборони чи атаки. Напередодні гри я сказав своїм підопічним, що вони мають два варіанти: або вони ставляться до своїх обов'язків як належить, або їх будуть штрафувати й таке інше. На жаль, вони обрали другий шлях. Тож будемо лаятися, вносити корективи тощо.

Олександр Заваров: Ми детально вивчили гру суперника, й очікували, що "Таврія" пресингуватиме на всіх ділянках поля, накидаючи свою ініціативу. Ми до цього були готові, і я прийняв рішення грати від оборони. Перші хвилини гри показали, що "Таврія" агресивна команда, забий вони на перших хвилинах гол — результат був би іншим. Але сьогодні гра й колективні дії "Арсеналу" вдалися. Прогрес має бути, ми відчули певність у власних силах.

— Які в команди взаємини з новим мером Києва?

— Я жодного разу не зустрічався з Черновецьким. Здається, в нього навіть зацікавленості жодної немає. Представник мера сказав мені, що у грудні команду знімуть із бюджету міста.

— З чим пов'язана відсутність Ярошенка в сьогоднішній грі?

— Ми знали, що в "Таврії" гравці швидкі, потужні. А Ярошенко — це тонкий, технічний гравець. Протиставити його в такій грі було б важко. Сьогодні нам треба було тримати оборону, швидко контратакуючи. В нас є швидкісний і вибуховий Брґлес, який біжить 30 метрів за 0,0 секунди :) Ярошенко неодмінно гратиме в наступних матчах.

UA-футбол.com

ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК