ГОЛОВНА  НОВИНИ: ПОЧАТОК

15 Чемпіонат України, 14 тур. Ворскла 2:0 Арсенал

30 жовтня 2005, 16:00. Полтава, стадіон "Ворскла". 3000 глядачів. +1 градус.
1:0 Главина (40), 2:0 Цуррі (48)

Ворскла: 1-Долганський, 4-Стоян, 20-Цуррі, 37-Ярмаш, 7-Онищенко (К) (9-Мелліті, 46), 25-Медвєдєв, 32-Ротань, 28-Даллку, 43-Єпуряну, 10-Бровкін (26-Ребенок, 66), 11-Главина (35-Карпенко, 85)

21-П'ятов, 15-Дяченко, 23-Радевич, 29-Попов
ТРЕНЕР: Віктор НОСОВ

Арсенал: 43-Байрашевський, 5-Першин, 4-Бунєвчевич, 14-Скоба, 25-Розгон (6-Ковальчик, 51), 15-Ебанда (19-Батальський, 84), 17-Пирич, 9-Іванов, 32-Брґлес, 7-Бабич (К) (21-Мізін, 70), 20-Окодува

41-Вокальчук, 3-Чернов, 24-Уваров, 55-Костюк
ТРЕНЕР: Олександр БАРАНОВ

Жовті картки: Главина (63), Ебанда (73), Скоба (84)
СУДДІ: Є.Геренда (Калуш), Т.Клим, В.Ольшанецький (обидва — Івано-Франківськ)

Полтавський стадіон залишається нещасливим для "Арсеналу" — третя поразка поспіль. Найбільш прикро, що шанси на успішний результат були мінімальні. Господарі були активнішими, жвавішими, застосовували пресинг по всьому полю й відбирали м'яч. Гості ж не завжди могли навіть відвести гру від своїх воріт, особливо в першому таймі.43-Байрашевський


25-Розгон


5-Першин


4-Бунєвчевич


14-Скоба


15-Ебанда


17-Пирич


32-Брґлес


7-Бабич


9-Іванов


20-Окодува
Розташування на полі було досить традиційним. Ще не одужали Бажан та Беньо, а Байрашевський і Бунєвчевич, що грали на їхніх позиціях, знову провели не найкращий матч. Роман пропустив два м'ячі після ударів із зовсім не "забійних" позицій. Мирко часто провалювався в центрі, ворскляни хазяйнували на підступах до штрафного майданчика, і часто безперешкодно били по воротах зі зручних позицій.

Конструктивна гра гостей також шкутильгала на обидві ноги. Активним був Іванов, але, як і в матчі з Маріуполем, йому бракувало взаєморозуміння з партнерами. Бабич грав "під нападником" і був не дуже помітним. Як завжди, основну роботу в атаці виконував Еммі Окодува. Але, враховуючи, що м'яч доставлявся йому за допомогою довгих верхових передач, а захисники "Ворскли" не залишали його без своєї опіки — ефективність дій нігерійця була низькою. Ситуація поліпшиться тільки у другому таймі, коли на допомогу Еммі вийде Мацєй Ковальчик.

Вже на 9-ій хвилині атака полтавців правим флангом завершилась пасом на вільного гравця в центрі — той пробив, і "Арсенал" урятувала поперечка! На 17-ій — схожа ситуація, тільки пас іде з лівого флангу атаки, і Байрашевський парирує удар Онищенка. На 23-ій помилився Бунєвчевич, і гравець "Ворскли" міг увійти до штрафного й витйи сам-на-сам з воротарем. Лише в останній момент йому завадили. Після цього господарі притиснули наших до штрафного майданчика. Це тривало кілька хвилин: гравці здавалися деморалізованими, усі паси вперед означали втрату м'яча, ніхто не міг навіть його потримати та спокійно перейти до атаки...

Щоправда, наші мали шанс відкрити рахунок на 35-ій хвилині. Скоба виконував штрафний метрів з 24, просто по центру, і обвідним ударом влучив у штангу! Але вже за хвилину — гострий випад "Ворскли", і наш голкіпер лише з другого разу фіксує м'яч після удару Ярмаша.

Ворскляни не змогли забити зі зручних позицій, але наприкінці тайму забили з досить незручної. Хорват Денис Главина наважився на удар метрів з 30-и — Байрашевський не дострибнув до м'яча, що влетів у праву від нього "дев'ятку".

Перший тайм закінчився голом "Ворскли", а другий почався другим її голом. Це албанець Цуррі прудко пішов від Розгона на фланзі, під гострим кутом наблизився до воріт — і Байрашевський знову не виручив. Перспективи взяти бодай одне очко стали зовсім кепськими...

Баранов випустив Ковальчика замість Розгона, і це позитивно вплинуло на гру в нападі. Мацєк та Даріо Брґлес активно використовували правий фланг. Відтак Окодува став комфортніше почуватися в центрі. На 59-ій хвилині він відкинув м'яч на Бабича, який стояв по центру воріт — на жаль, Костя пробив прямо у воротаря! На 65-ій хвилині Першин "вистрілив" здалеку — трохи повз ворота.

Наступний спалах активності стався вже в останню 10-хвилинку основного часу. Спочатку Ковальчик увірвався у карний майданчик, впав — суддя не вбачив в епізоді порушення правил. За хвилину Мацєй віддав на Еммі, й той, прагнучи забити в кут воріт, влучив у штангу...

Останні хвилини пройшли за переваги "Арсеналу", та забити так і не вдалося. Отже, поразка, що призвела до падіння ще на два місця в таблиці.

Ще прийде час,
Donkey
Київ — Полтава — Київ

Післяматчева прес-конференція

Олександр Баранов: Ми уявляли, як зіграє суперник, і намагалися не пропустити в першому таймі. Таки пропустили. Великі проблеми маємо з воротарем і при грі в обороні. А в другому таймі одна з помилок захисників призвела до другого голу. Важко було нам грати. Не завдали за матч жодного удару в рамку, штанга — не рахується. Були моменти, та не забили, а могли ж бодай трохи підтягнутися в таблиці. Як для виїзної гри — діяли від оборони. Наша команда заслуговувала на поразку, бо індивідуальна майстерність наших гравців не дозволяє їм грати краще, ніж вони грають.

Віктор Носов: Хлопці нарешті подолали психологічний бар'єр. Удвічі задоволені, що порадували перемогою полтавського болільника. Чому не вигравали раніше? Це питання часу, команда в нас молода, бракує стабільності. Треба набувати досвіду, виховувати у хлопців філософію переможця. Грати — це одна справа, а перемагати — інша. Сезон буде дуже важким і жорстким. Будемо боротися.

Офіційний сайт "Ворскли"
ГОЛОВНА   НОВИНИ: ПОЧАТОК